1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

ESK me platform te re

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga LongHorn, 23 Tetor 2015.

View Users: View Users
 1. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  [​IMG]

  Pershendetje eSportsKosova kalon ne nje platform te re ne MyBB, arsyeja pse kemi kaluar ne MyBB prej Phpbb eshte sepse kjo platform e forum eshte shum e thjesht per tu perdorur dhe shum e punuar mir qe mos te kemi bug dhe error te ndryshem, ne si staff kemi passur problem qe te kthejim database e phpbb ne mybb sepse eshte kon nje databse shum e madhe dhe ka pass probleme dmth ti kthejim postimet dhe userat.
  Risit e kesaj platforme jan te shumta do ta zbuloni vet nuk po hi ti numroj do te keni koh te hulumtoni dhe besoj qe do tju pelqej shum ma shum se sa platforma e vjeter qe ka qen, MyBB lejon qe plugins dhe themes te instalohen shum thjesht dhe shum shpejt pa error pra kjo eshte nje nga pluset qe ka kjo platform.

  Sa i perket gradave dhe disa subforume jan hequr per arsye sigurie te hostit sepse kemi ndrruar edhe host per ti eleminuar disa error qe na vaqeshin vazhdimisht, grada SportMod, Antar Muaji, PC Master, Donator jan hequr sepse nuk nevojiten disa antar kan kalu neper grada tjera, ndoshta ne te ardhmen do kemi naj risi ne grada, poashtut do kemi edhe freski me konkurse.

  Nuk po hi secilin ndryshim te forum mi cek sepse do jet shum gjat dhe besoj qe do merziteni tu lexu kshtut qe po ju lo juve te hulumtoni eshte nje platform qe personalisht me ka pelqyer shum dhe besoj qe edhe juve.

  Nuk do ndalemi me kaq do te hecim vetem perpara qe Gaming te zhvillohet sa me shum dhe ti japim perkrahje sa me shum qe mundemi dhe kontribut.


  Me Rrespekt 
  eSportsKosova Staff.
   
 2. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  Staff ka nje kerkes prej jush ata qe kan probleme me password ju lus qe te hapni nje account te ri dhe te perdorni at account por ne rast se deshironi te ktheni account e vjeter per arsye sepse keni poste mund te me konktaktoni ne PM ose ne FB.com/uran.rogova dhe me dergoni Nick si e keni ne forum un do tju dergoj Password e ri dhe ju do te ndryshoni mandej password.

  Pra ne qofse deshironi te ktheni user e vjeter me dergoni PM ose ne FB, por ne rase se nuk keni poste ne user e vjeter ateher hapni nje user te ri.
  Kjo eshte per arsye se disa password nuk jan konvertu gjat bartjes se database prej phpbb ne MyBB dhe kemi pass disa probleme me passoword.

  Faleminderit per mirkuptim
  eSportsKosova Staff
   
 3. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  brawo uran n1, ishalla ska me pas probleme mo me database,
  super forumi, nice theme !!!
   
 4. b|g bo0s|

  b|g bo0s| Support
  Support

  Anëtarësuar:
  28 Qershor 2012
  Postimet:
  1,296
  Pëlqime të marrura:
  1
  super forumi diqka shum o kam pelqen qitasht
  Perfekt uran .
   
 5. daNz:)

  daNz:) Legend

  Anëtarësuar:
  16 Shtator 2013
  Postimet:
  2,161
  Pëlqime të marrura:
  0
  super forumi , perfekt
   
 6. Crouching #.

  Crouching #. Kapiten

  Anëtarësuar:
  30 Nëntor 2010
  Postimet:
  223
  Pëlqime të marrura:
  0
  Super tash pom pelqen, veq suksese...
   
 7. Fidan

  Fidan Support
  Support

  Anëtarësuar:
  4 Tetor 2013
  Postimet:
  1,591
  Pëlqime të marrura:
  0
  perhajr perhajr
   
 8. liley

  liley Leitenant

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  412
  Pëlqime të marrura:
  0
  super o tash forumi, bravo per punen
   
 9. abiz

  abiz Pro Gamer
  Pro Gamer

  Anëtarësuar:
  1 Tetor 2010
  Postimet:
  1,002
  Pëlqime të marrura:
  0
 10. Harii.X

  Harii.X Nëntoger

  Anëtarësuar:
  24 Tetor 2010
  Postimet:
  88
  Pëlqime të marrura:
  0
  Krejt EXTRA eshte pom pelqen Shummm teper, une kom perdor MyBB eshte Shum extra Teper Teper i Leht per me MSU , Veq edhe nji Theme me qit nje Mat Mir, Me pas Pamje " Gaming " !
   
 11. MeeLOsGashi

  MeeLOsGashi Gjeneral

  Anëtarësuar:
  8 Janar 2014
  Postimet:
  642
  Pëlqime të marrura:
  1
  Brrw Nr 1

  Amo 1 Problem ketu tek Addonsat , Nuk jan postuar te gjitha ?
   
 12. inL.

  inL. Legend

  Anëtarësuar:
  10 Korrik 2011
  Postimet:
  1,459
  Pëlqime të marrura:
  0
  Suksese long
   
 13. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  qysh po menon te gjitha nuk jan postu krejt jon ato tema te addonsat
   
 14. MeeLOsGashi

  MeeLOsGashi Gjeneral

  Anëtarësuar:
  8 Janar 2014
  Postimet:
  642
  Pëlqime të marrura:
  1
  Qysh po shihen jo vlla 
  gjith ata antar kan qit ma shum tema , Addonsa e ksi pluginsa tash ma pak ::) ?
   
 15. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  ska qito jan ne addons jan 293 tema me [size=small]3,098 postime, kurse ne plugins jan [size=small]515 tema me [size=small]3,933 postime qito jan kon statistikat edhe ne phpbb [/size][/size][/size]
   
 16. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Brrowo Long ke bere zgjedhjen e duhur MyBB eshte me e lehte per perdorim si per anetar si per administrator
   
 17. Eduart96

  Eduart96 Nëntoger

  Anëtarësuar:
  29 Korrik 2014
  Postimet:
  75
  Pëlqime të marrura:
  0
  @Uran ju kam derguar mesazh e Facebook, ju lutem gjeni kohen ta lexoni.
   
 18. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  ok te ktheva pergjigjen per password e ki ne facebook
   
 19. bekimua

  bekimua Legend

  Anëtarësuar:
  11 Mars 2012
  Postimet:
  1,643
  Pëlqime të marrura:
  0
  ajde perhajr ishalla po kthehet aktiviteti qysh o kon ma perpara
   
 20. florentinbardhaj

  Anëtarësuar:
  21 Mars 2015
  Postimet:
  6
  Pëlqime të marrura:
  0

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]