1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Dubsmash

Tema tek 'Video produksion' e hapur nga WesternNighT, 2 Mars 2015.

View Users: View Users
 1. WesternNighT

  WesternNighT Leitenant

  Anëtarësuar:
  28 Dhjetor 2012
  Postimet:
  414
  Pëlqime të marrura:
  0
  [​IMG]
  Dubsmash është një video mesazh të aplikimit për iOS dhe Android.Ju mund të kombinoni një video-selfie me thënie te njohura.
  Duke përdorur aplikacionin, përdoruesit mund të zgjedhin një regjistrim audio të një thënie të njohur edhe nga një listë dhe të regjistroni një video të tyre në të cilën ata dublojn thënie.

  App Dubsmash nisur zyrtarisht më 19 nëntor, 2014. Dubsmash app themeluesit janë: Jonas Drüppel, Roland Grenke dhe Daniel Taschik.

  Programin mund ta shkarkoni nga faqja zyrtare:http://www.dubsmash.com/

  Shikoje videon​
  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sJzl2rph-ek[/youtube]​
   
 2. Meli

  Meli Grahpic Designer
  Designer

  Anëtarësuar:
  12 Mars 2012
  Postimet:
  233
  Pëlqime të marrura:
  0
  Mundohu vlla me perkthy vet se perkthimi shum i dobt edhe mos e perdor Google Translate
   
 3. WesternNighT

  WesternNighT Leitenant

  Anëtarësuar:
  28 Dhjetor 2012
  Postimet:
  414
  Pëlqime të marrura:
  0
  U mundova me ja pershtat pak nashti e kuptoni
   
 4. MeeLOsGashi

  MeeLOsGashi Gjeneral

  Anëtarësuar:
  8 Janar 2014
  Postimet:
  642
  Pëlqime të marrura:
  1
  ew qekjo osht :D e qart Hahahahaha :D
   
 5. Alb-

  Alb- Leitenant

  Anëtarësuar:
  7 Tetor 2012
  Postimet:
  493
  Pëlqime të marrura:
  0
  Nice post :D
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]