1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

DITA E FUNDIT

Tema tek 'Lojërat për PC' e hapur nga tinzo <3 الله, 9 Mars 2011.

View Users: View Users
 1. tinzo <3 الله

  Anëtarësuar:
  11 Janar 2011
  Postimet:
  804
  Pëlqime të marrura:
  0
  Loja shqiptare DITA E FUNDIT!

  [​IMG]

  FOTOT E LOJES KSHYRNI KTU:
  http://imgur.com/a/TLpX3#0

  -Informacion:
  Djem sot thash t'ua postoj nje loj shum te mir, "Dita e Fundit" është sikur CS, veq armt, mapat, playerat pak ma ndryshe.
  Me ket loj ju mundeni me lujt LAN, por dhe me bota, jan vetem 2 mapa, loja esht sikur me misjone. Loja është demo, nga Dren Imeraj.
  Jan dy grupe, Partizane dhe Naziste, cili grup i merr te gjitha flamuret është fitues.


  SHKARKOJE - KLIKO POSHT
  https://www.mediafire.com/?6m3xj01l5jrnr2d


  *KODI ESHTE: AAAA-AAAA-AAAA-AAAA-AAAA
  ---------------------------------------------------------​
   
 2. jazon

  jazon Legend

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  1,400
  Pëlqime të marrura:
  0
  pom pelqen shume loja edhe paska pak MB

  bravo per kit pun qe e ki bo ti tinzo :DD::D
   
 3. ESK Agron1.

  ESK Agron1. Major

  Anëtarësuar:
  3 Nëntor 2010
  Postimet:
  300
  Pëlqime të marrura:
  0
  Shum loj e mir gati krejt si CS!
   
 4. uranglobal

  uranglobal Legend

  Anëtarësuar:
  10 Shtator 2010
  Postimet:
  5,062
  Pëlqime të marrura:
  0
  kjo CS njejt krejt bre :p shum pun e mir brravo :)
   
 5. patittoo

  patittoo Major

  Anëtarësuar:
  7 Shkurt 2011
  Postimet:
  314
  Pëlqime të marrura:
  0
  Kshu nuk mujta mi kqyre , se kur e preka aty te download fill em dule per 8 ore mu download sdi sha ka pc , po e nuk mujta
  e sipas fotove qe jom kaj shohe shum mire , pom pelqen suksese .
   
 6. Lizardi

  Lizardi Legend

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  2,173
  Pëlqime të marrura:
  0
  shum e mir loja ishalla ki suksese
   
 7. SHTRIGA

  SHTRIGA Hero

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2010
  Postimet:
  727
  Pëlqime të marrura:
  0
  aha po me pelqen ideja e lojes :D .. loje e forte kenka ;) urime dhe suksese
   
 8. DrenImeraj

  DrenImeraj Fillestar

  Anëtarësuar:
  3 Prill 2011
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Hahahahaha, me pas than dikush qe osht hala dikun ne Internet si kisha besu. E kam versionin e plote dikun, nese deshironi muj me upload ISO edhe me share ktu me juve.

  Faleminderit,
  Dreni.
   
 9. DROGGA

  DROGGA Gjeneral

  Anëtarësuar:
  25 Shtator 2010
  Postimet:
  537
  Pëlqime të marrura:
  0
  Ket loj e kem ne " blackbox gaming center " qe 1 vjet gati..
   
 10. tinzo <3 الله

  Anëtarësuar:
  11 Janar 2011
  Postimet:
  804
  Pëlqime të marrura:
  0
  Ani de shum mir edhe un e kom qe 3 vjet po tash um ra n'mend me postu ;)
   
 11. RaydeN

  RaydeN Guest

  Loj e mir :)
   
 12. arbb hustla

  arbb hustla Toger

  Anëtarësuar:
  18 Shtator 2010
  Postimet:
  127
  Pëlqime të marrura:
  0
  shum e mir osht kjo loj kom lujt LAN me kit loj um ka pelqy teper
   
 13. tinzo <3 الله

  Anëtarësuar:
  11 Janar 2011
  Postimet:
  804
  Pëlqime të marrura:
  0
  m'vjen mir qe juv ka pelqy :p
   
 14. iceboy

  iceboy Chicago Boss
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  15 Qershor 2010
  Postimet:
  7,118
  Pëlqime të marrura:
  2
  ndreqi fotot !
   
 15. uranglobal

  uranglobal Legend

  Anëtarësuar:
  10 Shtator 2010
  Postimet:
  5,062
  Pëlqime të marrura:
  0
  fotot i ka pas mir po ku me dit mos u mshel webfaqja ku i ka upload :?:
   
 16. AuloN-

  AuloN- Gjeneral

  Anëtarësuar:
  7 Dhjetor 2010
  Postimet:
  661
  Pëlqime të marrura:
  0
  shum loj e mir koka ! :)
   
 17. neA

  neA Toger

  Anëtarësuar:
  20 Nëntor 2010
  Postimet:
  129
  Pëlqime të marrura:
  0
  good job ati qi e ka kriju hallal i koft te downloadi
   
 18. shadowi

  shadowi Legend

  Anëtarësuar:
  28 Shkurt 2011
  Postimet:
  1,498
  Pëlqime të marrura:
  0
  Shum sen i mir te koka si cs keit
   
 19. tinzo <3 الله

  Anëtarësuar:
  11 Janar 2011
  Postimet:
  804
  Pëlqime të marrura:
  0
  valla un e kom instalu nidit veq mi marr qeto foto
  i kom upladu n'ESK IMG po qe u prish faqja tash qka me bo
  ni dit si mos t'pritoj e instaloj edhe i qes ;)
   
 20. tinzo <3 الله

  Anëtarësuar:
  11 Janar 2011
  Postimet:
  804
  Pëlqime të marrura:
  0
  valla un e kom instalu nidit veq mi marr qeto foto
  i kom upladu n'ESK IMG po qe u prish faqja tash qka me bo
  ni dit si mos t'pritoj e instaloj edhe i qes ;)
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]