1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Diskutime rreth League Of Legends

Tema tek 'League of Legends' e hapur nga kn1ght.x, 3 Nëntor 2012.

View Users: View Users
 1. kn1ght.x

  kn1ght.x Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  22 Tetor 2010
  Postimet:
  2,991
  Pëlqime të marrura:
  2
  Nese keni ndonje pyetje apo deshironi te diskutoni lidhur me LoL mund ta beni ketu.
   
 2. BurnJB

  BurnJB Antarë

  Anëtarësuar:
  29 Tetor 2012
  Postimet:
  11
  Pëlqime të marrura:
  0
  Falemnderit knight.
   
 3. yLL1.

  yLL1. Kapiten

  Anëtarësuar:
  14 Qershor 2010
  Postimet:
  187
  Pëlqime të marrura:
  0
  djem e morra qit loj po spo di ka me hi per me lu
   
 4. BurnJB

  BurnJB Antarë

  Anëtarësuar:
  29 Tetor 2012
  Postimet:
  11
  Pëlqime të marrura:
  0
  Mfal po kom pas probleme me rrjet e skom pas qysh me ju mrri.
  Regjistrohesh edhe aty kur t je n regjistrim e zgjedh regjionin mos u habit me u regjistru n regjion tjeter e kur hin n loj me hi n regjion tjetere se nuk bon.
  Para se me prek play kur e prek league of legends anash munesh me ndrru regjionin
  Eu Nordic & East
  Eu West etj, etj.
   
 5. SHTRIGA

  SHTRIGA Hero

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2010
  Postimet:
  727
  Pëlqime të marrura:
  0
  me kyt rreg e ri e nxjerrjes te heronjve cdo 3 jav ..dhe cdo 3 jav ,,zbritet shuma heroit me te vjeter me at cmim .prsh 6300 =4800 _> 4800 =3150 .. 3150 = 1350 . tahs e kena ma te lehte me ble sa ma shum heronj e me grumbullu IP:D
   
 6. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  Normalisht qe me ble sa ma shum heronj
   
 7. BOOOGYMAN

  BOOOGYMAN Ushtar

  Anëtarësuar:
  5 Mars 2012
  Postimet:
  25
  Pëlqime të marrura:
  0
  sa giga i ka qikjo loj ?
   
 8. BOOOGYMAN

  BOOOGYMAN Ushtar

  Anëtarësuar:
  5 Mars 2012
  Postimet:
  25
  Pëlqime të marrura:
  0
  o djem pse bre po ma qet your sing up failed ?
   
 9. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  anex 10gb hdd ti merr loja edhe nese e ki kartelen grafike te dopt ather smunedesh me marr
   
 10. bOOMBASTICK

  bOOMBASTICK Kapiten

  Anëtarësuar:
  24 Gusht 2011
  Postimet:
  226
  Pëlqime të marrura:
  0

  ej ncilin regjion je edhe sa lvl un jom nNORDIC LVL 30 mrbeannnnn
   
 11. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  koontakto me mue KLIKO KETu
   
 12. Ethan

  Ethan Antarë

  Anëtarësuar:
  30 Prill 2013
  Postimet:
  6
  Pëlqime të marrura:
  0
  Sosht e vertet puna e karteles grafike, mundesh ta luash lojen me preformanca " Medium " ose " Low " dhe te ben per mrekulli 50-60 FPS. ;)
   
 13. Lorki

  Lorki Antarë

  Anëtarësuar:
  9 Maj 2013
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  qdo regjion tbon po duhet me bo update patchin,ai bohet vet amo vonon varsisht prej rrjetit edhe madhsiz tfile-s,nose e ki downloadu nfaqe tyne full downloadin duhet me tdal te vendi ku e ki rujt ni icon me emnin lol.admin.launcher hin qaty edhe le mu kry
   
 14. Lorki

  Lorki Antarë

  Anëtarësuar:
  9 Maj 2013
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  lojen munesh me marr po mir osht me ja ul qualities edhe resolution nose pcn e ki tdopt
   
 15. bloody L1DeR

  bloody L1DeR Nëntoger

  Anëtarësuar:
  3 Janar 2013
  Postimet:
  74
  Pëlqime të marrura:
  0
  prsh ncilin lvl jeni nket loj ?

  pervete jam ne lvl 30 :)
   
 16. bloody L1DeR

  bloody L1DeR Nëntoger

  Anëtarësuar:
  3 Janar 2013
  Postimet:
  74
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendtje ,jom fans i flakt i ksaj loje dhe pe shprehi qit mendim qe esK staff ta kish organizu najfar turniri per LoL

  pasi po bohen turnire vetem per cs 1.6 dhe spo ju jepet rendesi lojav tjera .

  me respekt L1dd3r :) .
   
 17. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  braq um vje mir po spi kem kushtet se veq vet sen pi boj kejt nese merr vesh LOL mir shum qoma fb friends edhe e bojm nja

  KLIKO KETU per FB
   
 18. LND.

  LND. Legend

  Anëtarësuar:
  16 Mars 2012
  Postimet:
  1,389
  Pëlqime të marrura:
  0
  system req.. per ket loj
   
 19. Rron Jahiri

  Rron Jahiri Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  18 Tetor 2012
  Postimet:
  4,270
  Pëlqime të marrura:
  0
  Performancat e lojes
  1gb Ram
  256mb Kartel grafike
  10gb hdd
   
 20. ThomaZ

  ThomaZ Major

  Anëtarësuar:
  18 Dhjetor 2011
  Postimet:
  267
  Pëlqime të marrura:
  0
  Minimum : CPU Speed: 2 GHz processor
  RAM: 1 GB RAM (Windows Vista and 7 users will want 2 GB of RAM or more)
  OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP1, or Windows 7
  Video Card: DirectX 9.0 capable video card support Shader 2.0
  Free Disk Space: 8 GB

  Recommended : CPU Speed: 3 GHz processor
  RAM: 2 GB of RAM (Windows Vista and 7 users should use 4 GB of RAM or more.)
  OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP1, or Windows 7
  Video Card: GeForce 8800 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM))
  Free Disk Space: 12 GB
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]