1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Dirt Rally [Torrent]

Tema tek 'Lojërat për PC' e hapur nga .357 Magnum, 9 Maj 2018.

View Users: View Users
 1. .357 Magnum

  .357 Magnum Antarë

  Anëtarësuar:
  19 Janar 2018
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Më posht do mund të gjeni linkun e Dirt 3 dhe po e njejta do mund te downloadohet me Torrent.

  -Pas downloadimit, ju do ju duhet DAEMON TOOLS,
  http://mirror14.daemon-tools.cc/get...7b0b1b9edbe6b47/DTLiteInstaller.exe[/spoiler]
  Ne qofte se hasni ne probleme lirisht mund te me kontaktoni.

  Dirt Rally ka nje permas prej 7.39GB
  Loja posedon Versionin(UPDATE-in) e FUNDIT !
  1. Kliko ne linkun e me poshtem.
  2. Kliko Skip AD
  3. Download(Do te vij nje link i Dyt ne NOTEPAD.)
  4. Copy te gjith linkun
  5. Hap Torrentin
  6. Kliko ikonen si ne fotografi[​IMG]
  7. Dhe do Filloj te Downloadeohet ne Torrent.
  http://zipansion.com/V6gN[/spoiler]

  • DiRT 3 Minimum Requirements
   • CPU: AMD Athlon™ 64 X2 2.8 GHz, Intel Pentium® D 2.8 GHz
   • RAM: 2 GB
   • OS: Microsoft Windows XP, Vista or Windows 7
   • VIDEO CARD: AMD Radeon™ HD 2000 256 MB, NVIDIA® GeForce® 8000 Series 256 MB
   • SOUND CARD: Yes
   • FREE DISK SPACE: 15 GB
   DiRT 3 Recommended Requirements
   • CPU: AMD Phenom™ II or Intel® Core™ i7
   • RAM: 3 GB
   • OS: Windows Vista® or Windows® 7
   • VIDEO CARD: AMD Radeon™ HD 6000 Series
   • SOUND CARD: Yes
   • FREE DISK SPACE: 15 GB
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]