1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

deathrun_peja_city ( Premium Map )

Tema tek 'CS - MAP's' e hapur nga Phoenix Al, 10 Shkurt 2015.

View Users: View Users
 1. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendetje

  Ktu po e paraqes mapin tjeter dmth projecti i 2 i mapave tmij deathrun dhe ky do jet i fundit
  per karieren tem tash e kom ndermend me ja nis mapa per CS GO de_dust2_kosova nCS;GO

  Disa foto te mapit : fotot jan LQ me hi ne map mapi osht shum HD me texture te source
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Link :
  [info]http://cs.gamebanana.com/maps/184649[/info]

  [kujdes]Mos kopjoni , Enjoy in my maps[/kujdes]
   
 2. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Me peleu ma shum aty "Te Agimi Nder Gjithkujt Veresij Askujt" :lol: :lol: :lol:
   
 3. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Hahahahahha po aty kam dasht me do diqka interesant :p
   
 4. besssiii123

  besssiii123 Fillestar

  Anëtarësuar:
  25 Nëntor 2015
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
 5. artanmeniqi

  artanmeniqi Ushtar

  Anëtarësuar:
  16 Korrik 2013
  Postimet:
  30
  Pëlqime të marrura:
  0
  hahah shum mir e paske bo (Y)
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]