1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

de_dust 2 HD

Tema tek 'CS - MAP's' e hapur nga LongHorn, 14 Qershor 2013.

View Users: View Users
 1. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  HD Dust Remake for Counter-Strike 1.6

  [info]Ketu e keni nje remake te dust 2 me kualitet me te lart qe eshte bere najher dmth HD map eshte identike dmth origjinale dust2 vetem mapja eshte HD dmth kualiteti eshte i bon HD i punun prej fillimit HQ, map nuk eshte e testune per UCP por ne rast se deshironi te vendosni ne server qe eshte me ucp duhet ateher file wad dhe gfx ti shtini ne listen filelist.txt (te folderi ucp) dhe masnej client kur te konektohen i download file automatikisht prej serverit.[/info]

  Keto texture bojin edhe neper map tjer dmth edhe keto map ju qet ne HD
  1hp; 35hp; aim_3xd; aim_map; awp_dunes; awp_dust; awp_dust2; de_dust; de_dust2_1337; de_dust2; de_dust2_long; de_dust_2x2; de_dust4; de_dust4ever; de_mini_dust; fy_dust; de_dustyaztec.


  DOWNLOAD - KLIKO ME POSHT
  [reklam][/reklam]http://www.mediafire.com/download/qr1v3bbbg9bl4kq/dust2_HD.rar

  File Size: 17MB
  Author: Radu

  ScreenShot
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  MAP duhet te luhet vetem ne Videomod OPENGL jo ne Software

  Regards
  LongHorn
   
 2. master~

  master~ Leitenant

  Anëtarësuar:
  9 Tetor 2012
  Postimet:
  426
  Pëlqime të marrura:
  0
  Shume um pelqeje qeky map brawo Long-Horn
   
 3. KIQ

  KIQ Legend

  Anëtarësuar:
  26 Nëntor 2012
  Postimet:
  1,590
  Pëlqime të marrura:
  0
  nice amo senet e vjetra gjith ta thejn <3
   
 4. FTS

  FTS Gjeneral

  Anëtarësuar:
  15 Dhjetor 2012
  Postimet:
  687
  Pëlqime të marrura:
  0
 5. WesternNighT

  WesternNighT Leitenant

  Anëtarësuar:
  28 Dhjetor 2012
  Postimet:
  414
  Pëlqime të marrura:
  0
  Shum e mir te koka kjo po kush pom kallxon ku me qit Setupin ose Filet ??
   
 6. phean0m.

  phean0m. Legend

  Anëtarësuar:
  2 Dhjetor 2012
  Postimet:
  1,202
  Pëlqime të marrura:
  0
  brawo longhorn :)
   
 7. eNeAh

  eNeAh Kapiten

  Anëtarësuar:
  18 Korrik 2012
  Postimet:
  230
  Pëlqime të marrura:
  0
  a punon per ucp ?
   
 8. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  po punon e ki dhe zgjidhjen per ucp me nalt
   
 9. VETRO

  VETRO Legend

  Anëtarësuar:
  23 Prill 2012
  Postimet:
  1,075
  Pëlqime të marrura:
  0
  Longi is back me aftesit e tij , Goold Joob biro .
   
 10. dinoo-3

  dinoo-3 Antarë

  Anëtarësuar:
  28 Maj 2013
  Postimet:
  14
  Pëlqime të marrura:
  0
  shum mir koka a e shtini n publik me lu n qat map?
   
 11. NiNj@

  [email protected] Fillestar

  Anëtarësuar:
  5 Qershor 2013
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  HEY A BON BRE MEM NDIHMU MA SHPEJT DIKUSH ? KU DUHET ME QIT file. ????
   
 12. gooseman

  gooseman Reshter

  Anëtarësuar:
  10 Mars 2012
  Postimet:
  68
  Pëlqime të marrura:
  0
  a ndikojn qeto mapat HD ne uljen e fps gjat lojes ?
   
 13. mendimbellaqa

  mendimbellaqa Fillestar

  Anëtarësuar:
  5 Shtator 2013
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  qysh me downladu bre
   
 14. -M-

  -M- Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  28 Korrik 2011
  Postimet:
  7,438
  Pëlqime të marrura:
  1
  Shkarko:
  Code:
  http://www.mediafire.com/download/qr1v3bbbg9bl4kq/dust2_HD.rar
   
 15. ̶H̶e̶n̶t̶a̶i̶

  Support

  Anëtarësuar:
  11 Nëntor 2012
  Postimet:
  1,644
  Pëlqime të marrura:
  0
  Code:
  http://cs.gamebanana.com/textures/3000
  ose provoni prej gamebana ky map mduket asht 2 years ago.
   
 16. paulo

  paulo Ushtar

  Anëtarësuar:
  3 Maj 2013
  Postimet:
  24
  Pëlqime të marrura:
  0
  kush po mthot qysh me e instalu dd2 edhe nucp :D
   
 17. duShki

  duShki Major

  Anëtarësuar:
  31 Mars 2014
  Postimet:
  256
  Pëlqime të marrura:
  1
  Brooo Veq 1 pytjee a bon me vendos en server a del HD
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]