1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Cs 1.6 LongHorn 2013 Auto connect to servers problem

Tema tek 'Shporta' e hapur nga izanizan, 31 Janar 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. izanizan

  izanizan Fillestar

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Hi,

  i have the Counter strike 1.6 LongHorn 2013 and i have a problem, when i install it , i play a little time and then settings auto reset as default and also it appears only 20 server and every time it auto connect to random server, and when i try to change setting in the game and i try to "Apply" those setting it auto connect me to a random server!! it the same thing after each time i install it again!! for me the LongHorn is the best version of Cs.

  i have Windows 10 professional 64bits

  SO please if someone has solution for this problem, to tell me!!?


  __________________________________________________________________

  i kanë Counter Strike 1.6 Longhorn 2013 dhe unë kam një problem, kur ta instaloni atë, kam luajtur pak kohë dhe pastaj Ricilëso auto si default dhe gjithashtu duket se vetëm 20 server dhe çdo herë ajo auto lidheni me serverin rastit !! ajo e njëjta gjë pas çdo kohe ta instaloni atë përsëri !! për mua Longhorn është versioni më i mirë i Cs.

  Pra ju lutem nëse dikush ka zgjidhje për këtë problem, për të më thoni !!?
   
 2. gent krasniq1

  gent krasniq1 Antarë

  Anëtarësuar:
  17 Gusht 2017
  Postimet:
  13
  Pëlqime të marrura:
  0
  edhe mu qashtu po ma qet
   
 3. sick123

  sick123 Fillestar

  Anëtarësuar:
  4 Nëntor 2017
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  edhe un e kam kte problem... tltm replyy
   
 4. freeshoneeofficial

  freeshoneeofficial Nëntoger

  Anëtarësuar:
  19 Mars 2016
  Postimet:
  75
  Pëlqime të marrura:
  5
  Kjo ka lidhje me MasterServers. Varet se ne cfar game server i merr IP CS-ja.
  Psh, athere CS i merrte nga game-monitor, ndersa shumica i marrin nga gametracker.rs & gametracker.com
  Tek filet mundesh ta editosh kshtu qe tdalin tgjith serverat (nese e lidh me gametracker)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]