1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Diskutim Counter-Strike 1.6 KPS ( with UCP 8.5 )

Tema tek 'Applications' e hapur nga WroxOfficial, 19 Qershor 2017.

View Users: View Users
 1. WroxOfficial

  WroxOfficial Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2015
  Postimet:
  32
  Pëlqime të marrura:
  8
  Counter-Strike 1.6 KPS
  AntiCheats UCP version 8.5

  [​IMG]

  Pershendetje sot do tju tregoj per version e ri te CS KPS Edition 2017 me risi dhe gjera sa me te mira per player qe e adhurojn kete loje, version 2017 ka disa gjera te reja , ky version eshte i gjithi ne gjuhen shqipe, keni nje GUI qe eshte i dizajnuar sa me mir qe eshte e mundur po ashtu edhe edhe risit e tjera qe do tju merr koh duke hulumtuar por kta po ju lo juve qe te download dhe te instalo dhe te shiko qe qfar permban brenda ky version, me posht do tju tregoj disa screenshota dhe risi qe i permban ky version.


  Counter-Strike 1.6 KPS Edition 2017
  Features:

  * Engine 1.1.2.6 build 4554
  * Non-Steam Patch Version 44
  * Protocol 48 - SteamID Numeric not required CDKey
  * Clean Rip From Steam GCFs Models and Weapons.
  * Compatibility with Windows XP, VISTA, Win7
  * Compatibility with Anticheats UCP 8.5 / sXe Injected / zBot's (UCP not working only in Window 8)
  * Playable on Internet and LAN
  * Working server browser with Internet, favorite and LAN tabs
  *Texture HD MAP - de_dust2
  *Texture HD MAP - de_nuke
  *Texture HD MAP - de_train
  *Texture HD MAP - de_inferno
  * Some HUD ReDesign & Radar
  * Professional Keyboard Commands
  * Multiplayer Professional Advanced Commands
  * FPS & Ping Booster Tutorial
  * GUI Red&Black
  * New GameStartup
  * Spectator GUI NEW
  * Autoexec FPS & Ping Booster Configuration
  Fast & Easy To Install - All Is Free Just Install

  Setup ScreenShot
  [​IMG] [​IMG]


  Background ScreenShot


  [​IMG]

  KPS GUI Screenshot
  [​IMG] [​IMG]

  In Game ScreenShot
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]  DOWNLOAD
  • Code:
   http://www.mediafire.com/file/3l9lho3rg8rhr2u/Setup+-+Conuter-Strike+1.6+KPS.exe
   
   Code:
   https://www.sendspace.com/file/6z8qqw
  • Code:
   https://mega.nz/#!87YEVBjC!7_yiPZrqE4Cio_6Obd7soQY3nud-x2jKRfFdVrqD8WY
  File Size: 283 MB
   
  #1 WroxOfficial, 19 Qershor 2017
  Last edited: 19 Qershor 2017
  S1ck97, Sufjan123 dhe lantimilan pëlqejnë postimin.
 2. 5STAR

  5STAR Antarë

  Anëtarësuar:
  15 Maj 2017
  Postimet:
  16
  Pëlqime të marrura:
  3
  Suksese veq qata linka nmujsh mi ndreq super ish kan se i ke lan si kapt diqysh
   
 3. KURTAJ

  KURTAJ Fillestar

  Anëtarësuar:
  21 Qershor 2017
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
   
 4. KURTAJ

  KURTAJ Fillestar

  Anëtarësuar:
  21 Qershor 2017
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  QYSH ME DOWNLOAD
   
 5. WroxOfficial

  WroxOfficial Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2015
  Postimet:
  32
  Pëlqime të marrura:
  8
 6. S1ck97

  S1ck97 Antarë

  Anëtarësuar:
  27 Janar 2017
  Postimet:
  8
  Pëlqime të marrura:
  1
  Shum mire veq vazhdo!!!
  Suksese!
   
 7. gent krasniq1

  gent krasniq1 Antarë

  Anëtarësuar:
  17 Gusht 2017
  Postimet:
  12
  Pëlqime të marrura:
  0
  i mir veq full autoconnect
   
 8. Amir Mustafa

  Amir Mustafa Ushtar

  Anëtarësuar:
  22 Qershor 2017
  Postimet:
  26
  Pëlqime të marrura:
  0
  ska full autoconnect weq duhet me ndreq cfg e cs 1.6 edhe i hjek do virusa tcs's ;)
   

Shpërndaje faqen