1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter-Strike 1.6 KPS 2018

Tema tek 'Applications' e hapur nga WroxOfficial, 14 Mars 2018.

View Users: View Users
 1. WroxOfficial

  WroxOfficial Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2015
  Postimet:
  35
  Pëlqime të marrura:
  9
  Counter-Strike 1.6 KPS
  VERSION 2018
  Pershendetje sot do tju tregoj per version e ri te CS KPS version 2018 ka disa gjera te reja , ky version eshte i gjithi ne gjuhen shqipe, keni nje GUI qe eshte i dizajnuar sa me mir qe eshte e mundur po ashtu edhe edhe risit e tjera qe do tju merr koh duke hulumtuar por kta po ju lo juve qe te download dhe te instalo dhe te shiko qe qfar permban brenda ky version, me posht do tju tregoj disa screenshota dhe risi qe i permban ky version.

  Counter-Strike 1.6 KPS
  -----------------------------------------------------

  KPS Edition - Version (c) 2018
  By : ArbiosZ ( wRoxx.# )
  Release: 14/03/2018

  Features:
  * Compatibility / sXe Injected / CS Bot's
  * Protocol 48 Non-Steam Patch Version 44 (Orange Box)
  * Exe version 1.1.2.6/2.0.0.0 / Exe Build (4554)
  * SteamID Numeric not required CDKey
  * The original character models and weapons Clean rip from original files
  * Working in All Version of Windows (XP, VISTA, Win7 etc..)
  * Playable on LAN and Internet
  * NEW - Setti MasterServer Version 1.2 ( Play Online in 8.000 Servers)
  * NEW - KPS GUI v2 Reversion (Graphical User Interface) Pefect Design
  * NEW - Version of REVOLUTION Emulator 9.8.4
  * NEW - Bots included v2.5 (with no sound)
  * NEW - Splashscreen - Background in 3 Version 640x480 / 800x600 / 1024x768 (Look in Folder Backgorund & Video resolution)
  * NEW - Fonts (Size & Quality)
  * NEW - Design of BuyMenu + included Default BuyMenu (Look in folder Dafault BuyMenu)
  * NEW - Design of Spectator GUI
  * NEW - Commander Menu (Added some stuff & Bot's commands, Admin, Mp3Player, Game Settings, AMX, FPS & Ping Boost etc..)
  * NEW - Counter-Strike 1.6 KPS in Albanian
  * New - FPS & Ping Booster Tutorial ( Boost your game with 3 steps)
  * NEW - Icon Counter-Strike 1.6 KPS 2018
  * NEW - The Best Professional Configuration Commands
  * NEW - Autoexec FPS & Ping Booster Configuration (TuneUp) 100FPS
  * NEW - RegFile User 100% Internet Speed (Automatic Install) For Low Ping
  * NEW - Show Steam ID & Record Demo added in Gamemenu Script
  * NEW - Loading Logo
  * NEW - GameStartup Song
  * NEW - Motd Logo Full Dimension
  * Improved - Chats Con Colors

  Setup ScreenShot
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]


  Background ScreenShot

  [​IMG]

  KPS GUI Screenshot
  [​IMG] [​IMG]

  In Game ScreenShot
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  CS Icon
  [​IMG]

  http://www.mediafire.com/file/j802pmfluyz4da7/Setup_-_Counter-Strike_1.6_KPS_2018.exe
  * Easy To Install - 100% Clean - Only in 285 MB Size
  * All Is Free Just Install

   
  #1 WroxOfficial, 14 Mars 2018
  Last edited: 27 Korrik 2018
 2. DiarGashi

  DiarGashi Antarë

  Anëtarësuar:
  30 Janar 2018
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Ja vlen me downloadu nr 1 <3
   
 3. sky

  sky Gjeneral

  Anëtarësuar:
  2 Tetor 2010
  Postimet:
  655
  Pëlqime të marrura:
  1
  hala me cs 1.6 po mirri a
   
 4. Cakki

  Cakki Tetar

  Anëtarësuar:
  23 Tetor 2012
  Postimet:
  49
  Pëlqime të marrura:
  0
  e ka ni problem qe nuk bon me bo record demo , qysh duhet me ndreq?
   
 5. moci

  moci Antarë

  Anëtarësuar:
  28 Gusht 2017
  Postimet:
  7
  Pëlqime të marrura:
  0
  hallall tkoft n1
   
 6. ScrappeR

  ScrappeR Qëndro!
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  16 Nëntor 2010
  Postimet:
  1,977
  Pëlqime të marrura:
  20
  E paske punu mire bravo.
   
 7. Nereklamuok

  Nereklamuok Antarë

  Anëtarësuar:
  8 Mars 2017
  Postimet:
  13
  Pëlqime të marrura:
  1

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2018 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]