1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter-Strike 1.6 iLirida (with UCP 8.5)

Tema tek 'Applications' e hapur nga WroxOfficial, 26 Prill 2017.

View Users: View Users
 1. WroxOfficial

  WroxOfficial Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2015
  Postimet:
  35
  Pëlqime të marrura:
  9
  Counter-Strike 1.6 iLirida
  AntiCheats UCP version 8.5

  [​IMG]
  Pershendetje sot do tju tregoj per version e ri te CS iLirida Edition 2017, si gjithmone me risi dhe gjera sa me te mira per player qe e adhurojn kete loje, version 2017 ka disa gjera te reja , ky version eshte i gjithi ne gjuhen shqipe, keni nje GUI qe eshte i dizajnuar sa me mir qe eshte e mundur po ashtu edhe edhe risit e tjera qe do tju merr koh duke hulumtuar por kta po ju lo juve qe te download dhe te instalo dhe te shiko qe qfar permban brenda ky version, me posht do tju tregoj disa screenshota dhe risi qe i permban ky version.


  csiLirida Edition 2017
  By : ArbiosZ ( wRoxx.# )

  Features:

  * Engine 1.1.2.6 build 4554
  * Non-Steam Patch Version 44
  * Protocol 48 - SteamID Numeric not required CDKey
  * Clean Rip From Steam GCFs Models and Weapons.
  * Compatibility with Windows XP, VISTA, Win7
  * Compatibility with Anticheats UCP / sXe Injected / zBot's (UCP not working only in Window 8)
  * Playable on Internet and LAN
  * Working server browser with Internet, favorite and LAN tabs
  *Texture HD MAP - de_dust2
  *Texture HD MAP - de_nuke
  *Texture HD MAP - de_train
  *Texture HD MAP - de_inferno
  * Some HUD ReDesign & Radar
  * Professional Keyboard Commands
  * Multiplayer Professional Advanced Commands
  * FPS & Ping Booster Tutorial
  * GUI Red&Black
  * New GameStartup
  * Spectator GUI New Red&Black
  * Autoexec FPS & Ping Booster Configuration



  Fast & Easy To Install - All Is Free Just Install

  Setup ScreenShot
  [​IMG]
  [​IMG]


  Background ScreenShot

  [​IMG]
  [​IMG]

  csiLirida GUI Screenshot
  [​IMG] [​IMG]

  In Game ScreenShot
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]






  CS Icon's
  [​IMG]





   
  #1 WroxOfficial, 26 Prill 2017
  Last edited: 13 Qershor 2018
  Amir Mustafa, risicara dhe S1ck97 pëlqejnë postimin.
 2. S1ck97

  S1ck97 Antarë

  Anëtarësuar:
  27 Janar 2017
  Postimet:
  9
  Pëlqime të marrura:
  1
  Shum i mir veq suksese!!!!
   
 3. asf

  asf Ushtar

  Anëtarësuar:
  20 Prill 2017
  Postimet:
  23
  Pëlqime të marrura:
  0
  Nice Nice po doket e sdi
   
 4. WroxOfficial

  WroxOfficial Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2015
  Postimet:
  35
  Pëlqime të marrura:
  9
  provo se i mir osht :p;)
   
 5. WroxOfficial

  WroxOfficial Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2015
  Postimet:
  35
  Pëlqime të marrura:
  9
  flm prej teje :);)
   
  S1ck97 pëlqen postimin.
 6. Faizan786

  Faizan786 Fillestar

  Anëtarësuar:
  1 Maj 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Asalam-u-alikum

  Please Tell me how you made CS 1.6
  Can you tell me the softwares you used to make cs 1.6
  like :- icons , colors , specter menu , chose team menu , buy menu , please tell me please
  And Give me links of This software you used to make cs 1.6
  contacted :- https://www.facebook.com/faizi.jaja.decent

  Allah Hafiz
   
 7. MilanMilan

  MilanMilan Ushtar

  Anëtarësuar:
  7 Mars 2017
  Postimet:
  22
  Pëlqime të marrura:
  5
  Super cs bro
   
 8. MilanMilan

  MilanMilan Ushtar

  Anëtarësuar:
  7 Mars 2017
  Postimet:
  22
  Pëlqime të marrura:
  5
  thnx per cs ;)
   
 9. WroxOfficial

  WroxOfficial Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2015
  Postimet:
  35
  Pëlqime të marrura:
  9
  ;);)
   
 10. djmix

  djmix Fillestar

  Anëtarësuar:
  14 Qershor 2017
  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
  seksi valla :D brv shqipe
   
 11. DanzziAL

  DanzziAL Fillestar

  Anëtarësuar:
  9 Mars 2015
  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
  shum cs i fort veq suksese ;)
   
 12. lamika lion

  lamika lion Fillestar

  Anëtarësuar:
  15 Dhjetor 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  hej kur pe regjistroj po ma qet ERROR!
   
 13. Xentoro

  Xentoro Fillestar

  Anëtarësuar:
  12 Janar 2018
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  A eshte qaj linku nalt per cs me ucp a veq ucp
   
 14. FastmaN

  FastmaN Legend

  Anëtarësuar:
  6 Janar 2011
  Postimet:
  1,544
  Pëlqime të marrura:
  0
  loqk te koka cs-ja brravos shum sene te reja te mira i paska.
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2018 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]