1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter Strike 1.6 eSK CPL PRO UCP 8.5

Tema tek 'Download Center' e hapur nga iRuLe, 12 Shtator 2015.

View Users: View Users
 1. iRuLe

  iRuLe Administrator
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  2,051
  Pëlqime të marrura:
  15
  Counter Strike 1.6 CPL PRO me UCP 8.5 nga eSportsKosova
  Ky eshte prjekti im i fundit sa i perket Counter Strike 1.6 gjithashtu eshte edhe projekti i fundit i anticheats ucp 8.5
  Shpresojm te mos dalin cheats per ket conter dhe te ju sherbej gjat dhe mire sepse si nga ENDI si nga un nuk do te ket me support..
  Nga un kuptohet nuk do te jem in search of another anticheat tool sepse tash e tutje kush don me gjeni ne sferen e CSGO!!

  Ky konter ka qen me i perdornuni sepse bazu ne "PRO PLAYERAT" ky konter "KA PUNU MA LET KA RROKE MA MIRE"
  Krejt qka kom bo ne te eshte integrimi i anticheats me te fundit ucp 8.5 dhe e mira eshte se ky konter eshte compatibel me:
  WINDOWS XP dhe Windows 7
  Windows 8 dhe Windows 8.1
  dhe se fundi WINDOWS 10 ne x64 dhe 32 Bit

  Shpresoj te ju pelqej *dhe kuptohet ne Win 10 dhe 8.1 ka probleme shpesh e qet Don't Send (error Raporting) per shkak te ucp-s mirpo 2 a 3 her fail dhe hyn ne loj pastaj veq duhet me pas nerva.

  Ne Vazhdim keni disa foto se si doket setup-i dhe counteri & iconat.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  LEXONE MIR SE QKA DUHET ME BA NE QOFT SE SJU BEN KONTERI:

  Qe ju parqitet ky error:
  [​IMG]
  Ateher veproni keshtu:
  [​IMG]
  pastaj shkoni ketu:
  [​IMG]

  [kujdes] PARA SE ME DOWNLOAD TA KENI ME DIE PASSI ESHTE esk (met vogla)

  Kliko KETU Per Download
   
  #1 iRuLe, 12 Shtator 2015
  Last edited by a moderator: 8 Maj 2017
  f0LLeRaUAG, gogi mitro, CRUZ007 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. begi

  begi Antarë

  Anëtarësuar:
  17 Tetor 2014
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Qajo bre!
   
 3. ERDINKNOX

  ERDINKNOX Toger

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2014
  Postimet:
  141
  Pëlqime të marrura:
  0
 4. OnExpertT

  OnExpertT Reshter

  Anëtarësuar:
  12 Nëntor 2014
  Postimet:
  60
  Pëlqime të marrura:
  0
 5. pImmp

  pImmp Antarë

  Anëtarësuar:
  14 Janar 2011
  Postimet:
  18
  Pëlqime të marrura:
  0
 6. leu~

  leu~ Antarë

  Anëtarësuar:
  13 Dhjetor 2012
  Postimet:
  9
  Pëlqime të marrura:
  0
 7. bujjarbeka

  bujjarbeka Fillestar

  Anëtarësuar:
  31 Dhjetor 2014
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  A osht e vertet qe hajra e ka maru UCP
   
 8. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  Super Hajrush, n1 ishalla skan me pas probleme mo .
   
 9. iRuLe

  iRuLe Administrator
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  2,051
  Pëlqime të marrura:
  15
  jo UCP e ka ba nje rus me emrin ENDI
  kurse un e kom ba CS-n me UCP te integrume.
   
 10. iceboy

  iceboy Chicago Boss
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  15 Qershor 2010
  Postimet:
  7,118
  Pëlqime të marrura:
  2
  une e pata mar ma heret qit cs o Hajr, po nuk em bojke en W10 Pro x64! Pi provoj tash masi koka me UCP! Dej qitash jom me CS ESK UCP 7.6 (me ucp 8.5 qe ia kom instalu une, kuptohet) edhe kurr s'kom pas probleme me to! CS ma t'mire nuk kom mujt me provu hala.. Tash ta kqyrim nese po bon ky.
   
 11. rock_boy

  rock_boy Kapiten

  Anëtarësuar:
  22 Shtator 2010
  Postimet:
  222
  Pëlqime të marrura:
  0
  a osht ky cs ma i mir se longhorn 2013 se spo di a me fshi e me mar qita a qa me bo ?!
   
 12. Theblackz17

  Theblackz17 Fillestar

  Anëtarësuar:
  9 Nëntor 2013
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
 13. extremi-csstrike

  extremi-csstrike Nëntoger

  Anëtarësuar:
  8 Gusht 2015
  Postimet:
  74
  Pëlqime të marrura:
  0
  Thanks na Ndihmove Shum Hajro <3
   
 14. rock_boy

  rock_boy Kapiten

  Anëtarësuar:
  22 Shtator 2010
  Postimet:
  222
  Pëlqime të marrura:
  0
  Hajr e mora qit CS po i njejti problem pom ndodh bre si me cs tjeter ucp 8.5

  nuk pom ruhet kurgju qka pe ndreqi , as niku as komandat as zoomi as kurgju , kur po dal prej cs e po hi prap gjithqka po kthehet prej fillimit , as nikun spo ma run ?!
  a ka naj kush me m'ndihmu bre se edhe ma heret postova te probleme&ndihme po kerkush sndihmoj ...
   
 15. MeeLOsGashi

  MeeLOsGashi Gjeneral

  Anëtarësuar:
  8 Janar 2014
  Postimet:
  642
  Pëlqime të marrura:
  1
  Brrw Bre

  Hallall Tkoft HAJR :D <3

  Man fund e qitet 1 cs si ka hije :p
   
 16. iceboy

  iceboy Chicago Boss
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  15 Qershor 2010
  Postimet:
  7,118
  Pëlqime të marrura:
  2
  shko te folderi CSTRIKE - C:\Program Files (x86)\Counter Strike 1.6 eSK UCP 7.6\cstrike edhe gjoje config.cfg

  Ndreqi settings en cs qysh i don ti mi pas, masnej pa e mshel lojen quit, bonja READ ONLY ksaj config.cfg!

  [​IMG]
   
 17. rock_boy

  rock_boy Kapiten

  Anëtarësuar:
  22 Shtator 2010
  Postimet:
  222
  Pëlqime të marrura:
  0
  iceboy kta config.cfg spo ma qet te cstrike , e e gjeta veq config , aty qashtu provova i ndryshova qysh the tani ma e mshel lojen e bona read only edhe prap se prap kur dola e hina apet njejt qashtu kurgju hiq sish ru

  qe veq qit file po ma qet e jo config.cfg

  [​IMG]
   
 18. rock_boy

  rock_boy Kapiten

  Anëtarësuar:
  22 Shtator 2010
  Postimet:
  222
  Pëlqime të marrura:
  0
  @iceboy e provova me ESK konterin , e mora ucp e instalova edhe prap i njejti poblem phaaa mkalli ahahaha
  niher e bona save hina n loj mi rujke , n momentin qe e instalova ucp 8.5 qat her krejt prej fillimit mu kishin fshi , prap i shkrujsha i rujsha edhe njejt kur dilsha e hisha prej fillimit senet e njejta
  as server spi run as sen , sdi bre qa ka kshtu :S
   
 19. iceboy

  iceboy Chicago Boss
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  15 Qershor 2010
  Postimet:
  7,118
  Pëlqime të marrura:
  2
  kqyre qit tem:

  <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.esportskosova.com/viewtopic.php?f=5&t=68712" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=5&t=68712</a><!-- l -->

  me qit CS bon 100% mi rujt se une qe 3+ vjet e kom kto edhe kurr s'kom pas probleme me to!
   
 20. huligan

  huligan Fillestar

  Anëtarësuar:
  18 Janar 2014
  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
  BRRW hajro n1 veq vazhdo qeshtu ;)
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]