1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter Strike 1.6 DragonSFire UCP

Tema tek 'Shporta' e hapur nga DanolliAL, 29 Nëntor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. DanolliAL

  DanolliAL Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2016
  Postimet:
  25
  Pëlqime të marrura:
  5
  Posto sipas rregullores.
   

  Attached Files:

  #1 DanolliAL, 29 Nëntor 2016
  Last edited by a moderator: 1 Nëntor 2018
 2. luanshabani

  luanshabani Antarë

  Anëtarësuar:
  31 Dhjetor 2014
  Postimet:
  12
  Pëlqime të marrura:
  0
 3. DanolliAL

  DanolliAL Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2016
  Postimet:
  25
  Pëlqime të marrura:
  5
  dragons
   
 4. MR.DARK

  MR.DARK Ushtar

  Anëtarësuar:
  11 Qershor 2017
  Postimet:
  21
  Pëlqime të marrura:
  1
  sbon link a mund t ma cosh ? ?
   
 5. -M-

  -M- Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  28 Korrik 2011
  Postimet:
  7,438
  Pëlqime të marrura:
  1
  posto link per shkarkim sic duhet. jo me adresa te cilat nuk kane lidhje me shkarkimin e lojes perndryshe rezulton me verejtje dhe perjashtim nga forumi.
  mbyllet dhe dergohet ne shporte.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]