1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

CINCHGAMING Counter Strike 1.6 UCP 8.5

Tema tek 'Applications' e hapur nga DanolliAL, 22 Shtator 2017.

View Users: View Users
 1. DanolliAL

  DanolliAL Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2016
  Postimet:
  25
  Pëlqime të marrura:
  5
  CINCHGAMING Counter Strike 1.6 UCP 8.5 2017
  Team CINCHGaming : fb.com/cinchgamingtm/
  Copyright : Valmir 'Danolli:)' Ramadani
  UCP 8.5
  NEW GUI
  NEW Models
  NEW Sky
  NEW Commandmenu
  NEW Titles
  NEW Spectator bar
  NEW Detail textures
  NEW Player skins
  NEW Maps
  Link Download : http://www.mediafire.com/file/qdvmdi00p6c9dck/CINCHGaming_UCP_8.5.exe/file
  size 300mb
  setup size 250mb
  ~~~~~~~~~~~~
  Foto :

  upload_2017-9-21_12-10-33.png


  upload_2017-9-21_12-9-46.png

  upload_2017-9-21_12-10-4.png

  upload_2017-9-21_12-10-57.png

  upload_2017-9-21_12-11-16.png
   

  Attached Files:

  #1 DanolliAL, 22 Shtator 2017
  Last edited by a moderator: 8 Shtator 2021
 2. Kettial

  Kettial Antarë

  Anëtarësuar:
  27 Nëntor 2016
  Postimet:
  6
  Pëlqime të marrura:
  0
  A mun e qon link kshtu ku osht per me downloadu nese ka munsi se spo bon prej adf.ly :D
   
 3. -M-

  -M- Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  28 Korrik 2011
  Postimet:
  7,441
  Pëlqime të marrura:
  1
  Linku nuk punon. Me dergo ne pm linkun e sakte dhe tema rihapet perseri.
  Mbyllet.
   
 4. -M-

  -M- Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  28 Korrik 2011
  Postimet:
  7,441
  Pëlqime të marrura:
  1
  Tema rihapet perseri.
  Linku u vendos dhe eshte funksional.
  Cdo gje ne rregull.
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]