1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Background SKULL

Tema tek 'CS - Background' e hapur nga WroxOfficial, 28 Nëntor 2015.

View Users: View Users
 1. WroxOfficial

  WroxOfficial Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2015
  Postimet:
  35
  Pëlqime të marrura:
  9
  Background

  Eshte i dizajnuar nga LEONARDesign i perkran te gjitha CS mjafton te zgjedhni Resolution qe luani ju dhe te instaloni, si te instaloni e keni proceduren me posht

  Instalimi
  Background SKULL per ta vendosur background zgjedhni resoulucionin qysh e luani p.sh 800x600 apo 1024x768
  dhe folderin cstrike e boni copy dhe paste te folderi ku e keni te instaluar CS (hl.exe)


  KLIKO ME POSHT PER DOWNLOAD

  SKULL BACKGROUND  Counter Strike 1.6 SKULL
  Background Resolution
  * 640 x 480
  * 800 x 600
  * 1024 x 768

  Dizajnuar: WroXAL
  Background: cS SKULL


  SCREENSHOT

  cS SKULL
  Code:
  http://imgur.com/a/7SEgE
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]