1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Antari i Muajit (Mars - 2015)

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga LongHorn, 3 Mars 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  Tu i mar parasysh kriteret e cekura n`postin e lajmrimit per Antari i Muajit, i publikuam antaret e muajit e ata jon.

  [​IMG]

  ● llekko
  ● guN-
  ● Dinnii
  ● Dr.FLash


  Zgjedhja e ketyre userave u bo brenda stafit kshtu qe urime djem, e ata tjert qe kan prit se zgjedhen Antari i Muajit per kete muaj mos i hupni shpresat, vazhdoni me punen se nuk na ik prej syve asnjoni prej atyne qe punojn.

  Klikoni ktu per me pa listen e Antarve te muajit

  eSportsKosova staff.
   
 2. WesternNighT

  WesternNighT Leitenant

  Anëtarësuar:
  28 Dhjetor 2012
  Postimet:
  414
  Pëlqime të marrura:
  0
 3. 4LBBiG.

  4LBBiG. Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Qershor 2010
  Postimet:
  4,485
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime djema.
   
 4. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Faleminderit :D
   
 5. HardNORTH

  HardNORTH Major

  Anëtarësuar:
  24 Janar 2015
  Postimet:
  257
  Pëlqime të marrura:
  0
  Faleminderit :D
   
 6. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,079
  Pëlqime të marrura:
  58
  urime tgjithve djem, ma pak spam a :p
   
 7. RiH

  RiH Hero

  Anëtarësuar:
  23 Nëntor 2012
  Postimet:
  880
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime djem :p
   
 8. guN-

  guN- Support
  Support

  Anëtarësuar:
  6 Dhjetor 2012
  Postimet:
  1,346
  Pëlqime të marrura:
  1
  wtf. o_O

  e 5-sta her kjo :p hahaha

  Faliminderit.
   
 9. Fidan

  Fidan Support
  Support

  Anëtarësuar:
  4 Tetor 2013
  Postimet:
  1,591
  Pëlqime të marrura:
  0
  eh faleminderit se u tuta mos nuk jom n list
   
 10. daNz:)

  daNz:) Legend

  Anëtarësuar:
  16 Shtator 2013
  Postimet:
  2,161
  Pëlqime të marrura:
  0
 11. bekimua

  bekimua Legend

  Anëtarësuar:
  11 Mars 2012
  Postimet:
  1,643
  Pëlqime të marrura:
  0
  urime djem haaha mos u rritni mene :D
   
 12. Kony

  Kony Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2012
  Postimet:
  2,109
  Pëlqime të marrura:
  1
  Urime dhe suksese te metutjeshme
   
 13. inL.

  inL. Legend

  Anëtarësuar:
  10 Korrik 2011
  Postimet:
  1,459
  Pëlqime të marrura:
  0
 14. dennzitO

  dennzitO Gjeneral

  Anëtarësuar:
  9 Korrik 2014
  Postimet:
  682
  Pëlqime të marrura:
  0
 15. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Faleminderit dennzitO :lol: dhe ju te tjeret :D
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]