1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Alba-wow.com

Tema tek 'WoW' e hapur nga sickstynine, 1 Janar 2016.

View Users: View Users
 1. sickstynine

  sickstynine Fillestar

  Anëtarësuar:
  21 Dhjetor 2015
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Lidhu ne Alba-WoW dhe le të bëjmë një WoW-Server vetëm për shqiptar.
  ne i kemi 2 Servera një Blizzlike dhe një PVP i80

  Alba-WoW Blizzlike:
  Ju filloni si level 70 karakter në Borean tundra
  me të gjith Spells (1 Talent Spec + Quest Spells) për të bërë nivelim më të rehatshme.
  një level 70 Epic Set i plotë
  4 çanta, 50 gold, [Cold Weather Flying], [Artisan Riding], Flying Mount dhe Ground Mount

  Për t'u bërë:
  Shtimi gjithë Starter Gear & Quests.
  Testimi të gjitha Quests.
  Përmbajtja në mënyrë progresive.

  Alba-WoW PVP i80:
  Ju filloni si level 80 karakter në Dalaran
  Të gjitha Spells
  merrni gear tuaj në Template NPC
  10000 gold

  Forumi nuk është e hapur ende
  ajo do të hapet së shpejti
   
 2. smoki

  smoki Fillestar

  Anëtarësuar:
  1 Prill 2012
  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
  Shum server i mir ishalla lun ma shum ktu.
  Ni server vetem me shqiptar na ka mungu saher
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]