1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Addons DeathMatch 2020

Tema tek 'AMX - Addon's' e hapur nga lantimilan, 3 Nëntor 2019.

View Users: View Users
 1. lantimilan

  lantimilan Toger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  104
  Pëlqime të marrura:
  10
  Addons DeathMatch 2020

  Addonsat në fjalë janë diqka special, për shkak se kanë shum gjëra të reja duke filluar nga :
  ReHLDS
  ReGameDLL
  ReApi
  Amxmodx 1.9.0

  Addonsat përmbajn /shop , /vipmenu , /hud i cili e leviz poziconin e HUD të rankut dhe levelit.
  Addonsat përmbajn pluginsat bazik edhe ata të avancuar që do ti shikoni në serverin tuaj.

  Gjatë instalimit duhet të keni kujdes serveri patjetër duhet ta ketë të instaluar ReHLDS edhe ti vendosni addonsat siq janë skeni nevojë të ndryshoni ndonjë file sepse nuk mund të ju punojn pastaj.
  Addonsat janë të testuara punojn perfekt pa asnjë vërejtje ;)

  Linku për shkarkim : Kliko K[B]ëtu[/B]
   

  Attached Files:

  freeshoneeofficial pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]