1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Addons BaseBuilder 6.5 New By Notrix AL

Tema tek 'AMX - Addon's' e hapur nga NeuT[R]aL1.#, 8 Korrik 2018.

View Users: View Users
 1. NeuT[R]aL1.#

  NeuT[R]aL1.# Ushtar

  Anëtarësuar:
  15 Maj 2017
  Postimet:
  23
  Pëlqime të marrura:
  1
  - Moda : (Addons BaseBuilder New 6.5)


  [​IMG]
  - Përshkrimi: Keto Addons jan BaseBuilder Treja nga Notrix AL keto Addons kan 10 Class Zombie dhe permbajn dhe disa weapons CSO si psh : Dual Infinity , Vulcanus 5 keto addons jan te testuara dhe funksionojn 100% per gjdo problem ju garantoj ! shpresoj qe tju pelqejn dhe tju kryejn pun .

  - Modat Aktive
  - Moda I (AmxModX)
  - Për (Linux)

  [​IMG]
  - Verzioni: v6.5
  - Editori : (Notrix).

  - Pluginsat Shtes qe i kam shtu.
  - basebuilder65.amxx ; Moda BB
  - bb_classes65.amxx ; Classat e Zombiev
  - weapon_infinity.amxx ; ju lejon te merrni Dual Infinity weapon CSO. vetem shenoni say: infinity
  - vulcanus5.amxx ; ju lejon te merrni Vulcanus 5 CSO. vetem shenoni say: /get
  - Edhe disa te Tjera i Shikoni Vet n Addons.

  [​IMG]
  Fotoja - Foto skom mujt me bo , po addons punojn 100% .


  [​IMG]
  - Shkarko Addons <&> Download Ad-dons
  http://www.mediafire.com/file/1c9fp7ep33uvb9e/Addons+BaseBuilder+6.5+By+Notrix+New.zip

  Per gjdo problem rreth addonsav kontaktoni ne fb.com/notrix.baba
  - Shpresoj qe tju kryejn sado pak pun .
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2018 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]