1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Addons Base Builder Zombie Mod v6.5 By BR3ACKER© :: 2014

Tema tek 'AMX - Addon's' e hapur nga BR3ACKER, 5 Shkurt 2014.

View Users: View Users
 1. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  [​IMG]

  Pershendetje esportsKosova.

  - shumica e din qe i kan lyp kto adonsat v6.5 BB Zombi MOD e mija dhe ja ku i qita man fund..
  - kto addonsa jane krejtsisht t`punume prej meje, + jon shqip .
  - jom mundu shum shum pak pluginsa me shti nto, qaq ma pak llag .
  - poashtu duft permendur qe kom shti edhe 9FILE per siguri nga LongHorn .
  - gjithashtu edhe antiexploit i Hajrulla Makoll-it.
  - MOD jon tmarrme prej Tirant (alliedmods)

  ----

  FIX BUG
  FIX ERROR
  FIX CRASHED
  FIX EXPLOIT
  FIX DPROTO Linux
  FIX libistgam + STEAM Validation Rejected
  Added AntidllFILE
  Added MAPA per BB NEW
  Added Modelet e fundit t`pluginsave

  ----

  Addonsa-t janë vetem per LINUX .

  Mundsuar nga BR3ACKER

  Shkarko Base Builder Zombie Mod v6.5

  ----

  Media:

  ----

  INFO: - Keto addonsa jon te testume dhe punoj 100% ne LINUX, pra edhe serveri shqiptar perdor keto PLUGINS ama jo tnjejtat addonsa, addonsat jon tperkthym SHQIP jo bash kejt 80-90%.
  Për ma shum per BB Zombi Mod v6.5 vizito kete LINK
  Ju Faleminderit,
  BR3ACKER,
   
 2. PR[o]wow

  PR[o]wow Toger

  Anëtarësuar:
  19 Mars 2013
  Postimet:
  110
  Pëlqime të marrura:
  0
  steam validation rejected ncnc ma keni tesh rakin spo dini me ja hjek edhe thoni 100% testume :mad:
   
 3. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  fshija dproto edhe qitja qaty qfari ka addonsa, se me drptoo qet prob .
   
 4. Sp3dMcBeni

  Sp3dMcBeni Antarë

  Anëtarësuar:
  21 Maj 2014
  Postimet:
  11
  Pëlqime të marrura:
  0
  A ka Fast DL ??
   
 5. MeeLOs

  MeeLOs Nëntoger

  Anëtarësuar:
  29 Nëntor 2014
  Postimet:
  72
  Pëlqime të marrura:
  0
  Sosht zor me e shti FASTDL :)

  , Suksese BRAQ um plq Addonsat :D
   
 6. joni.h

  joni.h Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Shkurt 2015
  Postimet:
  458
  Pëlqime të marrura:
  0

  fshije dropto edhe ski nevoj me shajt edhe me bo spam se e merr ban nga Stafi
   
 7. ORGES!

  ORGES! Tetar

  Anëtarësuar:
  12 Prill 2015
  Postimet:
  47
  Pëlqime të marrura:
  0
  a vonohet derisa hin n srw a
   
 8. frensi999

  frensi999 Antarë

  Anëtarësuar:
  1 Shkurt 2014
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Mdel Steam etj ... e fshiva dproto edhe mdel steam plz mtregoni ca tboj...
   
 9. ProEviL1

  ProEviL1 Nëntoger

  Anëtarësuar:
  14 Mars 2015
  Postimet:
  81
  Pëlqime të marrura:
  1
  Shum TFORTA KONA GJ :D
   
 10. Ryder Barboza

  Ryder Barboza Antarë

  Anëtarësuar:
  6 Dhjetor 2017
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Bracker, nashta e ke lan kit Sport ama un i mora qitash
  I Testova addonsat mir jon krejt, ama qikjo FastDL burr sdi me shti edhe skom link tsaj a pom udhzon pak naj video a diqka.
   
 11. sponxks

  sponxks Ushtar

  Anëtarësuar:
  25 Prill 2016
  Postimet:
  42
  Pëlqime të marrura:
  2
  lyp ngoogle sa tuto osht per fastdl.
  Mos u mso gatshem edhe nese sgaboj ky smerret mo
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]