1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Addon Public 2020

Tema tek 'AMX - Addon's' e hapur nga lantimilan, 30 Nëntor 2019.

View Users: View Users
 1. lantimilan

  lantimilan Toger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  106
  Pëlqime të marrura:
  10
  Pershendetje keto addons qe po i shperndaj jane te rregullume nga une, faktikisht jane addonsa te reja me gjera te reja. Addonsa permbajn shum gjera te cilat serveri juaj do te jete i rregullar perfekt.

  Addonsat permbajn AMXMODX 1.10.0, permbajn Full AntiCheat, Anti Crash, Anti Flood, ReHLDS,ReApi
  Po ashtu addonsa kane : Fshehjen e Cvar nga HLSW dhe Gametracker,Sistem VIP, Rank,Prefix,HeadShot Effect,Protection,Muzik etj

  Linku per referim : Kliko Ketu
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]