1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Addon Knife MOD 2020

Tema tek 'AMX - Addon's' e hapur nga lantimilan, 24 Nëntor 2019.

View Users: View Users
 1. lantimilan

  lantimilan Toger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  106
  Pëlqime të marrura:
  10
  Addonsat Knife janë kriju prej 0 edhe janë addonsa të cilat vetëm AMXMODX 1.9.0 e përkrahin edhe normalisht ReHLDS, ju që dëshironi me i instalu pyesni hostet tuaja nëse ju u ofrojnë ReHLDS.
  Për dallim nga herat e kaluara këto addonsa janë komplet ndryshe duke filluar nga qdo gjë punon së bashku, modeli thikës me rankun, me levelin, me prefix. Addonsat nuk përmbajn bug janë testume punojn perfekt dikun janë 23 modele mund ti shtoni edhe më shum plus të shtoni ranka pa kufi levele qka do që ju duhet.
  Përmbajn mapa 53 copa të gjitha modes knife, kanë plugin edhe për mapa tjera nuk lejon me ble armë ose bume.
  Addonsa nuk kane asnje reklam, edhe qdo gje mund te editohet data/lang ose configs

  Addonsa përmbajn këto gjëra : Shop , VIPMenu, Rank, Thika Models, Prefix, XP, Level, Dërrasa Kërcimi
  Komandat në server : /shop , /vip, /xplist, /xp, /level, /rs

  Linku për orientim/shkarkim si dhe mbështetje : Kliko Këtu

  Foto :
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]