1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Diskutim Addnos Public Normal

Tema tek 'Shporta' e hapur nga Struga, 2 Qershor 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. Struga

  Struga Antarë

  Anëtarësuar:
  6 Nëntor 2016
  Postimet:
  6
  Pëlqime të marrura:
  0
  Përshkrimi:Addnos public normal te thjeshta per server.

  Autori i Add-ons:Nuk e di.

  Plugin:

  1.admin.amxx
  2.adminchat.amxx

  3.admincmd.amxx
  4.admincmd2.amxx
  5.adminlist.amxx
  6.chat_cmds.amxx
  7.finish_round_stats.amxx
  8.hpk.amxx
  9.mapchooser4.amxx
  10.mesaje.amxx
  11.others.amxx
  12.players_cmds.amxx
  13.restmenu.amxx
  14.bomba.amxx
  15.diverse.amxx
  16.GHW_connect.amxx
  17.luciaHallucination.amxx

  EDIT insingi: Linku fshihet per siguri t'antarëve, sepse ka nje permbajtje nga e cila antaret mund t'ken pasoja n'kompjuterin e tyre. Gjithashtu tema mbetet ende e mbyllur. Nese je i gatshem ti plotsosh rregullat, m'njofto nPM.
   
  #1 Struga, 2 Qershor 2017
  Last edited by a moderator: 6 Qershor 2017
 2. joni.h

  joni.h Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Shkurt 2015
  Postimet:
  457
  Pëlqime të marrura:
  0
  Masi je vetem Fillestar te kisha than mi kerku naj Moderatori ose ndonje kujt tjeter meta rregullu pak temen , edhe mundsisht me mujt me qit naj foto Addons-ave dhe tkisha preferu mi qit Addons-at ne Mediafire...! gj
   
 3. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Moderator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,056
  Pëlqime të marrura:
  55
  Lock,
  lexo rregulloren tek ky sektor !
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen