1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Add-ons JailBreaK [NeW+Pmod+Vipmenu]

Tema tek 'AMX - Addon's' e hapur nga brezne1999, 16 Korrik 2018.

View Users: View Users
 1. brezne1999

  brezne1999 Antarë

  Anëtarësuar:
  21 Nëntor 2016
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  1
  - Moda : (Add-ons JailBreaK [NeW+Pmod+Vipmenu])
  [​IMG]
  - Përshkrimi: Keto Addons jan Jailbreak Treja Edituar Nga Dupitalli#1. dhe keto addons jan te testuara dhe funksionojn 100% per gjdo problem ju garantoj ! shpresoj qe tju pelqejn dhe tju kryejn pun .

  - Modat Aktive
  - Moda I (AmxModX)
  - Për (Linux)


  [​IMG]
  - Editori : (Dupitalli#1.).

  - Pluginsat Shtes qe i kam shtu.
  jbe_core.amxx

  ;Čăđű â âűőîäíűĺ
  jbe_dm_birthday.amxx
  jbe_dm_ghosts.amxx
  jbe_dm_hideandseek.amxx
  jbe_dm_ringolevio.amxx
  jbe_dm_sparta.amxx

  ;Îńňŕëüíîĺ
  jbvipmenu.amxx

  menu.amxx
  GHW_Weapon_Replacement.amxx
  Jeka_Pro_snow_pozitiv.amxx
  say_admin.amxx
  mutemenu.amxx
  Cam_Change.amxx
  dhud_advert_round.amxx
  dhud_advert.amxx
  ad_manager.amxx
  jbe_akknife.amxx
  jbe_dualkriss.amxx
  purchasemod.amxx
  new_hook.amxx

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]


  - Shkarko Addons <&> Download Ad-dons

  --->https://mega.nz/#!jl4UTYST!uaZCJX7F6gtlBemT7z2S8VZZVSZ-O7Ht6h9s0v79t1c<---

  Per gjdo problem rreth addonsav kontaktoni ne fb.com/kingu.zm.92
  - Shpresoj qe tju kryejn sado pak pun .
   
  Nereklamuok pëlqen postimin.
 2. 5STAR

  5STAR Ushtar

  Anëtarësuar:
  15 Maj 2017
  Postimet:
  37
  Pëlqime të marrura:
  3
  Shum tmira loqk fort pom pelqejn :D :D
   
 3. Tricckezz

  Tricckezz Kapiten

  Anëtarësuar:
  5 Mars 2014
  Postimet:
  248
  Pëlqime të marrura:
  1
  update linkun
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]