1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

103 vite Shtet, URIME!

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga insingi, 28 Nëntor 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. insingi

  insingi Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Mars 2011
  Postimet:
  2,236
  Pëlqime të marrura:
  1
  Me rastin e festës më të rëndësishme të Kombit SHQIPTARË, pra, festës së 28 Nëntorit, eSK Staff ju uron të gjith've këtë festë.
  Shpresojmë që në një të ardhme të afërt të bëhemi NJË SHTET ETNIK, ashtu siç duam të gjith dhe ashtu siç duhet të jetë në të vërtetë.

  [​IMG]

  URIME!
   
 2. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  Urime. #AlbanianETHNIC
  Urime baca Adem.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]