1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Resurse për dizajn

Resurse të ndryshme dhe të nevojshme për dizajnim

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  34
  Shikimet:
  2,946
 3. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  56
  Shikimet:
  4,690
 4. mendim
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  816
 5. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,088
 6. Normal Threads
 7. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  1,574
 8. dejay
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  1,088
 9. elonpireva1
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  767
 10. Kubanezi
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  491
 11. deviZ
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  462
 12. ELUSiVE
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  640
 13. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  507
 14. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  523
 15. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  580
 16. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  449
 17. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  422
 18. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  558
 19. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  15
  Shikimet:
  1,825
 20. butrintbrestovcii
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  836
 21. tronic
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  611
 22. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  488
 23. IronMan747
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  543
 24. Bajram28
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  387
 25. dom1n1K.
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  792
 26. ArberRma
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  775

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]