1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Punimet

Publikoni punimet tuaja të fundit dhe ndani ato me të tjerët

 1. Luftrat Miqesore

  Lufta Miqesore per tu argetuar dhe te garojn mes vete ...
  Temat:
  98
  Postimet:
  998
  RSS
 2. Photography

  Këtu postoni Albumin tuaj të punimeve
  Temat:
  18
  Postimet:
  186
  RSS
 3. Mësimet

  Ketu postohen Mësimet për dizajn nga ju per ti sherbyer anetareve tjere
  Temat:
  124
  Postimet:
  741
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  498
  Shikimet:
  15,372
 4. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  287
  Shikimet:
  9,331
 5. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  299
  Shikimet:
  8,944
 6. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  287
  Shikimet:
  8,308
 7. dejay
  Përgjigjëjet:
  188
  Shikimet:
  8,231
 8. destro
  Përgjigjëjet:
  177
  Shikimet:
  6,812
 9. mamboO.xP.
  Përgjigjëjet:
  195
  Shikimet:
  4,700
 10. WanteD|Pro
  Përgjigjëjet:
  114
  Shikimet:
  3,330
 11. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  86
  Shikimet:
  3,152
 12. Leonard.
  Përgjigjëjet:
  106
  Shikimet:
  2,921
 13. BAAM
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  2,626
 14. Stratzeh
  Përgjigjëjet:
  65
  Shikimet:
  2,382
 15. Stratzeh
  Përgjigjëjet:
  90
  Shikimet:
  2,237
 16. Baci GJOK
  Përgjigjëjet:
  59
  Shikimet:
  2,054
 17. WeapoN
  Përgjigjëjet:
  26
  Shikimet:
  1,909
 18. sCL
  Përgjigjëjet:
  51
  Shikimet:
  1,899
 19. swed
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  1,873
 20. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  51
  Shikimet:
  1,838
 21. Kaspersky.
  Përgjigjëjet:
  65
  Shikimet:
  1,755
 22. hArp.xP
  Përgjigjëjet:
  64
  Shikimet:
  1,743

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]