1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Punimet

Publikoni punimet tuaja të fundit dhe ndani ato me të tjerët

 1. Luftrat Miqesore

  Lufta Miqesore per tu argetuar dhe te garojn mes vete ...
  Temat:
  98
  Postimet:
  998
  RSS
 2. Photography

  Këtu postoni Albumin tuaj të punimeve
  Temat:
  18
  Postimet:
  186
  RSS
 3. Mësimet

  Ketu postohen Mësimet për dizajn nga ju per ti sherbyer anetareve tjere
  Temat:
  124
  Postimet:
  741
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  554
 4. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  325
 5. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  341
 6. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  201
 7. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  216
 8. niGhTbiTch
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  945
 9. Kesma del
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  379
 10. Xhuliano Qoku
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  411
 11. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  562
 12. Meli
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  564
 13. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  761
 14. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  1,023
 15. Fisberg
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  417
 16. Westman
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  465
 17. niGhTbiTch
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  577
 18. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  507
 19. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  798
 20. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  421
 21. harbiniseini
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  549
 22. shen9ne
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  468

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]