1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

PC - Tutoriale/Mesime

Këtu mund te gjeni dhe postoni mësime(tutoriale) apo video-mësime të ndryshme

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Normal Threads
 2. M3FAT1 الله
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  853
 3. AlbinIT
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  380
 4. DeBuG
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  304
 5. miCross`
  Përgjigjëjet:
  18
  Shikimet:
  2,546
 6. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  654
 7. Red0n1
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  406
 8. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  1,372
 9. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  618
 10. doxy
  Përgjigjëjet:
  14
  Shikimet:
  2,255
 11. Moleex
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  599
 12. aRdiiaN
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  609
 13. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  458
 14. Red0n1
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  475
 15. ̶H̶e̶n̶t̶a̶i̶
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  2,743
 16. MeeLOsGashi
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  550
 17. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  2,037
 18. master~
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  1,358
 19. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  617
 20. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,009
 21. inL.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  579

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]