1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Oda e burrave

Diskutime për tema të ndryshme të rastësishme

 1. Kuriozitete

  Këtu mund te gjeni kuriozitete dhe poashtu te postoni ndonji
  Temat:
  223
  Postimet:
  1,286
  RSS
 2. Pyetje & Sondazhe

  Krijo nje sondazh per q'far do lloj teme
  Temat:
  62
  Postimet:
  924
  RSS
 3. Video & Foto Qesharake

  Mund te postoni ndonji Video dhe Foto Qesharake / Interesante
  Temat:
  136
  Postimet:
  517
  BR3ACKER Tema e fundit: Messi? BR3ACKER, 12 Prill 2016
  RSS
 4. Gjuhë Angleze

  Obligated to speak just in English
  Temat:
  18
  Postimet:
  350
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. NBR
  Përgjigjëjet:
  551
  Shikimet:
  9,893
 3. withstyle
  Përgjigjëjet:
  231
  Shikimet:
  3,438
 4. ArlindXh
  Përgjigjëjet:
  772
  Shikimet:
  11,175
 5. NBR
  Përgjigjëjet:
  48
  Shikimet:
  1,507
 6. Lizardi
  Përgjigjëjet:
  149
  Shikimet:
  1,772
 7. XLN7
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  582
 8. Normal Threads
 9. EmrahIT
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  46
 10. Mister-X
  Përgjigjëjet:
  1,253
  Shikimet:
  11,222
 11. NBR
  Përgjigjëjet:
  15
  Shikimet:
  320
 12. 4LBBiG.
  Përgjigjëjet:
  1,997
  Shikimet:
  12,148
 13. ScrappeR
  Përgjigjëjet:
  15
  Shikimet:
  372
 14. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  37
 15. f0rexAiM
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  19
 16. sela_bleron
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  40
 17. BaseBulider
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  74
 18. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  398
 19. qummi.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  85
 20. El Padrino
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  106
 21. nordyy
  Përgjigjëjet:
  31
  Shikimet:
  914
 22. guN-
  Përgjigjëjet:
  15
  Shikimet:
  384
 23. guN-
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  392
 24. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  166
 25. SkilleR
  Përgjigjëjet:
  55
  Shikimet:
  1,183
 26. guN-
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  129
 27. korronado
  Përgjigjëjet:
  80
  Shikimet:
  1,221
 28. inL.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  86

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2018 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]