1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Kuriozitete

Këtu mund te gjeni kuriozitete dhe poashtu te postoni ndonji

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. NBR
  Përgjigjëjet:
  53
  Shikimet:
  3,453
 3. NBR
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  454
 4. Normal Threads
 5. withstyle
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  679
 6. guN-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  462
 7. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  539
 8. guN-
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  629
 9. iceboy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  522
 10. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  532
 11. HardNORTH
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  912
 12. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,065
 13. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  639
 14. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,013
 15. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  430
 16. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  1,093
 17. HardNORTH
  Përgjigjëjet:
  20
  Shikimet:
  1,480
 18. HardNORTH
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  584
 19. Fidan
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  396
 20. Cyanide.
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  533
 21. jaaki
  Përgjigjëjet:
  35
  Shikimet:
  2,885
 22. T!eSto
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  524
 23. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  1,900
 24. HOAX'
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  388

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]