1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

IT Zone

Këtu mund të gjeni e postoni programe, tutorial, lajme dhe informata te ndryshme nga bota e teknologjisë informative (IT)

 1. Programet

  Gjeni programe të ndryshme që ju nevojiten apo shperndani ato me antarët tjerë
  Temat:
  202
  Postimet:
  687
  RSS
 2. PC - Tutoriale/Mesime

  Këtu mund te gjeni dhe postoni mësime(tutoriale) apo video-mësime të ndryshme
  Temat:
  839
  Postimet:
  3,030
  RSS
 3. Fito Para Online

  Mëso apo trego ndonjë menyrë për të fituar para online.
  Temat:
  11
  Postimet:
  29
  RSS
 4. Hapesira per Mobile

  Këtu gjinden aplikacione dhe lajme që kanë të bëjnë me telefona mobil
  Temat:
  138
  Postimet:
  582
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. ArlindXh
  Përgjigjëjet:
  17
  Shikimet:
  5,569
 3. SkilleR
  Përgjigjëjet:
  22
  Shikimet:
  8,686
 4. ArlindXh
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  2,173
 5. Normal Threads
 6. Red0n1
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,003
 7. iceboy
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  961
 8. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  1,789
 9. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  1,597
 10. guN-
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  1,057
 11. iceboy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,050
 12. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  596
 13. guN-
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,018
 14. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  914
 15. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  1,763
 16. guN-
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  1,606
 17. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  894
 18. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,760
 19. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  824
 20. guN-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  745
 21. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  1,160
 22. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  842
 23. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  1,455
 24. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  2,320
 25. guN-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  919

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]