1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Ketu mund te diskutoni dhe te postoni Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  57
 2. bAz
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  38
 3. VETRO
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  8
 4. ejssi*
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  22
 5. FidanSH
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  28
 6. ruSkov
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  17
 7. Fisberg
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  9
 8. LongHorn
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  61
 9. RaskeN
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  41
 10. AlbionH
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  26
 11. BENNk
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  19
 12. gaN_
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  67
 13. uranglobal
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  40
 14. fl0r
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  24
 15. gaN_
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  28
 16. doxy
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  13
 17. Gett;.
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  25
 18. gaN_
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  37
 19. fl0r
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  16
 20. FueGo.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  27

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]