1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Ketu mund te diskutoni dhe te postoni Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. Kobe
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  17
 4. ruSkov
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  17
 5. CASPARONE
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  57
 6. bAz
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  38
 7. BIANCONERO4LIFE
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  26
 8. AlbionH
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  26
 9. leart00
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  17
 10. doxy
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  13
 11. ejssi*
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  22
 12. gaN_
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  67
 13. VETRO
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  8
 14. dRiblexZ
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  39
 15. uranglobal
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  40
 16. LND.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  34
 17. RiH
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  10
 18. LND.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  10
 19. gaN_
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  37
 20. FidanSH
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  28
 21. BENNk
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  19
 22. Gett;.
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  25

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]