1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Ketu mund te diskutoni dhe te postoni Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. xhl
  Përgjigjëjet:
  37
  Shikimet:
  267
 4. suppo ^^666
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  85
 5. suppo ^^666
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  89
 6. gaN_
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  67
 7. dRiblexZ
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  39
 8. CASPARONE
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  57
 9. RaskeN
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  41
 10. gaN_
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  37
 11. uranglobal
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  40
 12. gaN_
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  28
 13. leart00
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  17
 14. BIANCONERO4LIFE
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  26
 15. LND.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  34
 16. LongHorn
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  61
 17. AlbionH
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  26
 18. fl0r
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  24
 19. FueGo.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  27
 20. PSYDARK
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  46
 21. dnz_GL
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  21
 22. bAz
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  38

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]