1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Ketu mund te diskutoni dhe te postoni Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  20
 4. RiH
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  10
 5. HOAX'
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  13
 6. leart01
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  7
 7. Kobe
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  17
 8. leart00
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  17
 9. BIANCONERO4LIFE
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  26
 10. Security_killer
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  7
 11. PSYDARK
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  46
 12. Privatexe
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  34
 13. dRiblexZ
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  39
 14. dRiblexZ
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  12
 15. dRiblexZ
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  20
 16. dnz_GL
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  21
 17. LND.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  10
 18. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  57
 19. bAz
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  38
 20. VETRO
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  8
 21. LND.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  34
 22. CASPARONE
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  57

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]