1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Ketu mund te diskutoni dhe te postoni Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. xhl
  Përgjigjëjet:
  37
  Shikimet:
  267
 4. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  20
 5. RiH
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  10
 6. HOAX'
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  13
 7. leart01
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  7
 8. leart00
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  17
 9. Kobe
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  17
 10. PSYDARK
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  46
 11. suppo ^^666
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  85
 12. BIANCONERO4LIFE
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  26
 13. Security_killer
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  7
 14. Privatexe
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  34
 15. dRiblexZ
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  39
 16. LND.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  34
 17. CASPARONE
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  57
 18. suppo ^^666
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  89
 19. dRiblexZ
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  12
 20. dRiblexZ
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  20
 21. dnz_GL
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  21
 22. LND.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  10

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]