1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Hapesira per Mobile

Këtu gjinden aplikacione dhe lajme që kanë të bëjnë me telefona mobil

 1. Lojërat për Mobile

  Ketu mund te gjeni lojra per mobile ne sistemet Android dhe IOS
  Temat:
  0
  Postimet:
  0
  (Contains no messages)
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Normal Threads
 2. ̶H̶e̶n̶t̶a̶i̶
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  1,242
 3. iceboy
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  778
 4. agentgum
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  725
 5. iceboy
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  649
 6. iceboy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  3,665
 7. iceboy
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  677
 8. ̶H̶e̶n̶t̶a̶i̶
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  741
 9. ̶H̶e̶n̶t̶a̶i̶
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  3,051
 10. iceboy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  740
 11. iceboy
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,276
 12. iceboy
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,285
 13. iceboy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  788
 14. King<3
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  756
 15. lirimi11
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  901
 16. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  1,561
 17. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  725
 18. iceboy
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  996
 19. b|g bo0s|
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  1,012
 20. iceboy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  792
 21. master~
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  889

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]