1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Futboll

Diskutime për futbollin, lajmet dhe transferet e fundit

 1. Ndeshjet

  Diskutime ne te gjitha ndeshjet me interesante, info, formacione ejt...
  Temat:
  233
  Postimet:
  2,406
  RSS
 2. Lajme

  Informohu i Pari me te reja mbi Futbollin
  Temat:
  431
  Postimet:
  1,707
  RSS
 3. Ligat Europiane 2015/16

  Diskutime Rreth Ligave Europiane: La Liga, Premier League, Seria A, BundesLiga
  Temat:
  7
  Postimet:
  14
  RSS
 4. Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve

  Ketu mund te diskutoni dhe te postoni Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve
  Temat:
  42
  Postimet:
  212
  RSS
 5. Best Football Video

  Këtu i vendosni videot më të mira në lidhje me futboll.
  Temat:
  156
  Postimet:
  387
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. 4LBBiG.
  Përgjigjëjet:
  14
  Shikimet:
  1,901
 3. LND.
  Përgjigjëjet:
  65
  Shikimet:
  4,356
 4. inL.
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  2,595
 5. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  860
 6. ERDINKNOX
  Përgjigjëjet:
  13
  Shikimet:
  1,565
 7. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  850
 8. Fidan
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  1,286
 9. LND.
  Përgjigjëjet:
  108
  Shikimet:
  5,001
 10. dennzitO
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  977
 11. LND.
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  996
 12. FidanSH
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  853
 13. LongHorn
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  824
 14. Normal Threads
 15. guN-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,246
 16. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  970
 17. withstyle
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  631
 18. El Padrino
  Përgjigjëjet:
  24
  Shikimet:
  1,533

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]