1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

CS GO - GUI & Background

Ketu postoni te gjitha GUI (Graphical User Interface) dhe Background qe kan te bejne me CS GO

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  1,959
 2. fLicK
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  2,031

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]