1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter-Strike Global Offensive

Diskutime rreth Counter Strike Global Offensive

 1. CS GO - Skin's (Models)

  Ketu postoni te gjitha Skin's qe ka te bejne me CS GO Models - Armet (weapons), T, CT, VIP
  Temat:
  11
  Postimet:
  45
  RSS
 2. CS GO - Tutorial's

  Ketu postoni te gjitha tutorial, trikat qan ka te bejne me CS GO
  Temat:
  17
  Postimet:
  55
  RSS
 3. CS GO - GUI & Background

  Ketu postoni te gjitha GUI (Graphical User Interface) dhe Background qe kan te bejne me CS GO
  Temat:
  2
  Postimet:
  8
  RSS
 4. CS GO - MAP's

  Ketu postoni te gjitha MAP qe kan te bejne me CS GO
  Temat:
  4
  Postimet:
  18
  RSS
 5. CS GO Trade

  CSGO Lounge - blej, ndrro dhe shit Items (inventory)
  Temat:
  10
  Postimet:
  26
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Normal Threads
 2. endritmuhaxheri1
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  21
 3. Lendrit Berisha
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  20
 4. DeBuG
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  10
 5. Marijuana
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  9
 6. warden_
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  17
 7. dvima
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  19
 8. informicgamer
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  56
 9. gogi mitro
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  82
 10. Roni12321
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  24
 11. 0veR
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  29
 12. BUJNNZ
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  15
 13. Ramiz2
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  31
 14. Cyanide44
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  43
 15. dril0n
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  28
 16. DontHurtMe
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  25
 17. clawkwerk
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  24
 18. Blleki
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  46
 19. LiridonDrenica1
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  79
 20. transformerS.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  75
 21. InTeXxdonart
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  27

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]