1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter-Strike 1.6

Diskutime rreth Counter-Strike, CS Servers dhe Half-Life

 1. Half Life

  Diskutime për gjithçka në lidhje me Half-Life
  Temat:
  11
  Postimet:
  96
  RSS
 2. Amx Mod X

  Gjithqka lidhje me AMXX
  Temat:
  966
  Postimet:
  12,132
  RSS
 3. Applications

  Të gjitha aplikacionet dhe programet e ndryshme për Counter-Strike.
  Temat:
  1,051
  Postimet:
  10,688
  RSS
 4. CS - Config. (CFG)

  Postoni Config e juaj apo te ndonji player te huaj.
  Temat:
  219
  Postimet:
  843
  .S!ckBoY^ Tema e fundit: CFG .S!ckBoY^, 31 Tetor 2019
  RSS
 5. HLDS - Win & Linux

  Gjithqka lidhje me HLDS ne versionet Windows dhe Linux
  Temat:
  23
  Postimet:
  188
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Normal Threads
 2. langbavibo-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  19
 3. Rramanbeka1
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  83
 4. Mr.Panda
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,372
 5. ScrappeR
  Përgjigjëjet:
  26
  Shikimet:
  2,459
 6. LeonGamerTV
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  103
 7. dinniz
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  436
 8. goku999
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  34
 9. Silvester Murati
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  48
 10. erdd
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  46
 11. AlbiniIT
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  398
 12. Fisberg
  Përgjigjëjet:
  141
  Shikimet:
  6,785
 13. ATOMIX
  Përgjigjëjet:
  188
  Shikimet:
  16,292
 14. eskinezz4
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  2,521
 15. Fisberg
  Përgjigjëjet:
  238
  Shikimet:
  7,768
 16. H3P0
  Përgjigjëjet:
  97
  Shikimet:
  6,516
 17. cuKLA*
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  1,296
 18. Glont
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  248
 19. yaseensalem
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  145
 20. fLicK
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  1,666
 21. FidanSH
  Përgjigjëjet:
  89
  Shikimet:
  6,955

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]