eSportsKosova - Gaming Community - View topic - Counter-Strike 1.6 LH 2012

eSports and Professional Gaming Community

Counter-Strike 1.6 LH 2012

Të gjitha aplikacionet dhe programet e ndryshme për Counter-Strike.

Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby LongHorn » Mon Feb 13, 2012 9:05 pm

Counter-Strike 1.6 LH 2012 By: LongHorn
AntiCheats UCP version 7.4.1

Image


Informacion
Sot me daten 13.02.2012 publikohet New Version i Counter-Strike 1.6 LH 2012 djem en ket version kom pru disa sene shum te mira dhe interesante kom menu sa ma professional mu kon jan bo disa permisime shum te mira dhe disa risi shum te mira gjithashtu GUI eshte pak ma ndryshe ma perfekt e punuar dhe me rrall do ti sheni te gjitha new qe gjinden ne kete version, kom vendos disa config qe sa ma shum mi ik llagut dmth me rrit perfomancen e FPS dhe sa ma low ping me pass jan disa programe, config dhe regfile te windows per internet sa me te mir me pas dmth per low ping, poashtu kom bo nje tutorial per Boost dmth FPS & Ping eshte ne 3 Hapa eshte shum e thjesht e keni edhe Manual dmth Lexoje.txt, kete CS e kom bo ne 2 gjuh ne SHQIP dmth eshte Full Shqip dhe Anglisht te cilen gjuh mund te gjeni ne Folderin LongHorn Tools 2012/LH CS Language - EN & AL, poashtu kom shtu Opcionin ndryshe dmth te Video Resolution dhe Background dmth hin ne folderin Background & Video Resolution dhe zgedhni ne cilin Video Resolution luni dhe automatikisht CS kthehet ne Resolution qe ki kliku poashtu gjera interesante eshte se automatikisht edhe Background kthehet ne at Resolution dmth nuk humb kualiteti i Fotos dmth Background, risija tjeter eshte Spektator banner eshte pak ma ndryshe se sa default qe eshte eshte pak ma bukur dhe me pro, risija tjeter eshte Dizajni i ri i BuyMenu dmth thjesht Arm jan Default dmth ato te vjetrat po Dizajni i pamjes se BuyMenu eshte new dmth me bukur per sy dhe ma pro, ka risi tjera jan Tools gje gjinden ne Folderin LongHorn Tools 2012 me posht do tju kallxoj qa permban ky version i CS dhe Screenshot se si duket ky version shpresoj tju pelqen


LongHorn Edition - Version 3 (c) 2012
Release: 13/02/2012


Features:

* Compatibility with Anticheats UCP / sXe Injected / CS Bot's
* Protocol 48 Non-Steam Patch Version 44 (Orange Box)
* Exe version 1.1.2.6/2.0.0.0 / Exe Build (4554)
* SteamID Numeric not required CDKey
* The original character models and weapons Clean rip from original files
* Working in All Version of Windows (XP, VISTA, Win7 etc..)
* Playable on LAN and Internet
* NEW - Setti MasterServer Version 1.2 ( Play Online in 8.000 Servers)
* NEW - LongHorn GUI v3 Reversion (Graphical User Interface) Pefect Design
* NEW - Version of REVOLUTION Emulator 9.8.4
* NEW - Bots included v2.5 (with no sound)
* NEW - Anticheats UCP Version 7.4.1 (Protect your Game from Cheaters)
* NEW - Splashscreen - Background in 3 Version 640x480 / 800x600 / 1024x768 (Look in Folder Backgorund & Video resolution)
* NEW - Fonts (Size & Quality)
* NEW - Design of BuyMenu + included Default BuyMenu (Look in folder Dafault BuyMenu)
* NEW - Spectator Banner Much Beauty
* NEW - Commander Menu (Added some stuff & Bot's commands, Admin, Mp3Player, Game Settings, AMX, FPS & Ping Boost etc..)
* NEW - LongHorn Update Client (Update your Counter-Strike 1.6 LH 2012) - Look in LongHorn Tool's 2012
* NEW - Counter-Strike 1.6 LH 2012 in 2 Language English & Albania - Look in LongHorn Tool's 2012
* NEW - FPS & Ping Booster Tutorial ( Boost your game with 3 steps)
* NEW - Icon Counter-Strike 1.6 LH 2012 (No UCP) & UCP Counter-Strike 1.6 LH 2012 (with UCP)
* NEW - Folder LongHorn Tool's 2012 (the best tools for Professional Gamers)
* NEW - The Best Professional Configuration Commands
* NEW - Autoexec FPS & Ping Booster Configuration (TuneUp) 100FPS
* NEW- RegFile User 100% Internet Speed (Automatic Install) For Low Ping
* NEW - Show Steam ID & Record Demo added in Gamemenu Script
* NEW - Loading Logo
* NEW - GameStartup Song (Remix Carmina Burana)
* NEW - Motd Logo Full Dimension
* Improved - Chats Con Colors
* Improved - Chats Fonts Size (Default)
* Improved - UCP (Hight) mode of priority for game process
* Added - 187 Spray Logo
* Added - hw.ddl file of Orange BoX
* Added - NonForce Commander
* Added - Some new maps
* Fixed - Wad's File (some wad file Request)
* Fixed - Some Bugs
* Removed - some ddl file, HLDS and HLTV to play in new version of UCP
* Easy To Install & Beauty - 100% Clean - Only in 241MB Size
* All Is Free Just Install & PLAY Hard. Go Pro.

Install Screenshot
Image

Background Screenshot
Image
Image

LongHorn GUI Screenshot
Image
Image
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
[reklam2][/reklam2]
BuyMenu Screenshot
Image
ImageImageImageImage

InGame Screenshot
Image

Spectator Screenshot
Image

Image

LongHorn Tool's 2012 Screenshot
Image
ImageImageImageImage

AntiVirus Scan
Image

KLIKO POSHT PER DIRECT LINK

http://esportskosova.com/lh2012.exeYouTube Views


Special Thanks: d2works & Kaspersky


Informacion
DJEM DIQKA PO KERKOJ PREJ JUSH KUSH MUNDET QE KETE CS TE PUBLIKOJN DMTH TE POSTOJ NEPER FORUME TJERA APO FAQE TJERA SA ME SHUM QE TE PERHAPET KY CS DHE TJU TRREGOJM NJERZVE SE SHIPTART E BOJIN MAS MIRI


REGARDS
LongHorn
Rregullat e Forumit - ESK LH - - ESK E-Mail - LongHorn Tool's - LongHorn Project's

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
E drejta e autorit i përket ©LongHorn
Është rreptësisht e ndaluar të kopjohet, rishpërndahet, ri-publikohet ose modifikohet çdo material që ndodhet në
Krijimet e LongHorn ose të përdoret pa miratimin e LongHorn.

Për çdo kërkesë të tillë kontaktoni në
Email: cs.longhorn@live.com

Image
LongHorn
User avatar
Administrator
 
Posts: 8378
Joined: Thu Jun 10, 2010 6:02 pm
Location: Room For Rent

Re: NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby freeshmannycLaws. » Mon Feb 13, 2012 9:05 pm

Bravo LongHorn #1 je Shum CS i mir BRAVOO :)
Image
freeshmannycLaws.
Major
 
Posts: 862
Joined: Sat May 28, 2011 9:18 pm
Location: Albania.

Re: NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby Obsession » Mon Feb 13, 2012 9:06 pm

Uran , ky CS ish diqka super , nuk kishe lon sen pa shti ne ket CS , hallall pun ke bo long'ush
e meriton n1 BIG THNX
~ Zombie Plague 24/7 ~

••• 193.192.59.209:27777 •••

Online Server
Image

Image
Obsession
User avatar
Veteran
 
Posts: 4729
Joined: Wed Jan 05, 2011 3:57 pm
Location: Home of Prime

Re: NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby ruSkov » Mon Feb 13, 2012 9:11 pm

1sh fare je uran bravoooo :P
Image
ruSkov
User avatar
Colonel
 
Posts: 1351
Joined: Tue Jul 12, 2011 9:10 pm
Location: France

Re: NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby tinzo <3 الله » Mon Feb 13, 2012 9:12 pm

ahahah brravo bot qe 1 jav tu e prit <3

5% download :P

Qysh e pash n'video super ish veq kish bo edhe do .wad me ja qit se p.sh naj thmi (amater) s'din me punu me .wad ku mi qu qysh mi marr :P

nejses sukses veq super ish brravo edhe niher
Last edited by tinzo <3 الله on Mon Feb 13, 2012 9:22 pm, edited 1 time in total.
tinzo <3 الله
User avatar
Major
 
Posts: 871
Joined: Tue Jan 11, 2011 5:09 pm
Location: n'shpi

Re: NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby NBR » Mon Feb 13, 2012 9:13 pm

Suksese Uran! Valla s'ki lon gjo pa bo n'kit cs!!!
NBR
User avatar
VIP
 
Posts: 4434
Joined: Mon Oct 25, 2010 8:05 pm
Location: Tirana

Re: NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby .fr0X » Mon Feb 13, 2012 9:20 pm

Shum mir e paske bo.
Edhe toolsat megjithese i dija krejt ke ber mir qe i ke shtu per ata qe nuk i din.
Last edited by .fr0X on Mon Feb 13, 2012 10:29 pm, edited 1 time in total.
Image
Grammar nazi.
.fr0X
User avatar
Expert
 
Posts: 502
Joined: Sun Nov 28, 2010 3:31 pm
Location: TOMORROWLAND

Re: NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby Divella » Mon Feb 13, 2012 9:20 pm

Edhe pse e kom lan CS pa e bo download e me lu 1her bile me qit CS se lo :P
Hallall per punen. :)

EDIT: E Testova super osht ka bon G.J ;)
Last edited by Divella on Tue Feb 14, 2012 4:15 am, edited 2 times in total.
Image
Divella
User avatar
Expert
 
Posts: 504
Joined: Sun Jun 19, 2011 12:17 am
Location: Fushë Kosovë

Re: NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012

Postby COG » Mon Feb 13, 2012 9:24 pm

Fare number one je t'lumt LongHorn Warning per kit cs shum t'mir :) !
COG
newbie
 
Posts: 5
Joined: Mon Feb 13, 2012 9:12 pm

Next

Return to ApplicationsWho is online

Users browsing this forum: FlorentShaqiri, snoki and 5 guests